video-pause video-play
video-vol video-mute

10 lat S'portofino

Wyjątkowy jubileusz

Kiedy jesienią 2008 roku otwieraliśmy pierwsze S’portofino w warszawskim Klifie, nikt nie przypuszczał, w jakim miejscu znajdziemy się dziesięć lat później. Dziś S’portofino to sześć designerskich salonów w prestiżowych lokalizacjach, ponad 80 marek premium w ofercie, nowoczesny sklep internetowy, a przede wszystkim zespół ludzi, którzy z zaangażowaniem i pasją rozwijają projekt. Te dziesięć lat intensywnej pracy zaowocowało stworzeniem wyjątkowego miejsca dla miłośników sportowej elegancji, którzy aktywny tryb życia łączą z umiłowaniem dobrego designu. 10 lat sportofino

Sport to nasza pasja

S’portofino to umiejętne wyważenie między modą i pogonią za trendami, a zamiłowaniem do aktywności fizycznej i czerpania radości z życia. Zaczynaliśmy swoją przygodę od takich marek jak Deha, Chervo, Descente, Sportalm, Moon Boot, Conte of Florence, North Sails i Bogner. Wspólnie pracowaliśmy nad ich rozwojem i pozycją na rynku sportu oraz mody. Po 10 latach pracy możemy pochwalić się portfolio, w którym ponad 80 starannie dobranych marek zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających pasjonatów ponad 15 dyscyplin sportu, które reprezentujemy. Inspirujemy się eleganckimi kolekcjami golfowymi, żeglarską nonszalancją, nowoczesnymi zestawami treningowymi czy narciarskimi. Testujemy prezentowane produkty, dbamy o najdrobniejsze detale. Doceniamy unikatowe, oryginalne projekty, ale też ufamy tradycji – zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i doświadczeniu. 

"Po 10 latach pracy możemy pochwalić się portfolio, w którym ponad 80 starannie dobranych marek
zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających pasjonatów ponad 15 dyscyplin sportu, które reprezentujemy." 
Jubileuszowa sesja narciarska

Ten wyjątkowy jubileusz przyczynił się do stworzenia równie wyjątkowego projektu. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną sesję zdjęciową, która wyraża naszą pasję i zaangażowanie, zamiłowanie do sportu oraz mody. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości produkty w narciarskich stylizacjach, zestawiliśmy ze sobą najgorętsze trendy sezonu i postawiliśmy na zaawansowane technologicznie rozwiązania. Podążanie za trendami jest elementem pracy, która przynosi nam ogromną radość. Celebrujcie ten wyjątkowy czas razem z nami! 10 lat S'portofino

10 lat w S'portofino
10 lat w S'portofino

Rozwijamy się dla Was 

Każdego dnia pracujemy nad starannym doborem marek, które poszerzają nasze portfolio, tworząc je spójnym i otwartym na potrzeby sportowców. W tym sezonie dołączyły do nas projekty włoskiego domu mody Moschino i Love Moschino. Na deszczową aurę przygotowaliśmy ofertę kultowych kaloszy Hunter, a designerskie stylizacje pozwala tworzyć nam nietuzinkowe No Ka′Oi i niebanalne produkty Opening Ceremony. Z myślą o seoznie zimowym przygotowaliśmy przegląd wysokiej jakości, ciepłych czapek Granadilla, a już niebawem dołączą do nas ręcznie wykonane buty Dolomite oraz marka Rossignol, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ponad 80 marek premium, które są naszym znakiem rozpoznawczym, już niebawem zamieni się w ponad 90, a to jeszcze nie nasze ostatnie słowo. Zmieniamy się z myślą o naszych Klientach! 

 


Co sezon oddajemy w Wasze ręce wydanie katalogu S′portofino. Najnowszy numer powstał w wyjątkowym dla nas czasie, jubileuszu 10-lat. W tym niezwykłym okresie ponownie odkrywamy przed Wami zbiór inspiracji, najgorętszych trendów w modzie, a także przewodnik po najważniejszych kolekcjach narciarskich. Tegoroczny katalog jest też nie lada gratką dla miłośników sportu i aktywności fizycznej. Zapraszamy do lektury! 

10 lat S'portofino

Najlepsze wciąż przed nami! 

Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam przez te dziesięć lat. Nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie nasi Klienci. To Państwa zaufanie, którym nas obdarzacie, jest motorem napędowym naszych działań. Wierzymy, że tak liczne grono wiernych klientów to zasługa zasad, którymi kierujemy się na co dzień, budując S’portofino. Szanujemy klasykę, ale nie boimy się nowoczesnych technologii, śledzimy najnowsze trendy, ale pozostajemy wierni dobrej jakości i sprawdzonym wzorom. Z sentymentem spoglądamy wstecz, a z odwagą w przyszłość. Najlepsze wciąż przed nami!  

Ponad 80 marek premium
6 salonów stacjonarnych
Ponad 15 dyscyplin sportowych