Aeronautica Militare - kolekcja Pre-Fall już w sprzedaży!

Burgundy, zielenie, piaskowe nuty, brązy, szarości. Gdy te barwy przebijają się na pierwszy plan w Twojej garderobie, to możesz mieć pewność, że nadeszła jesień. W S’portofino pomimo słonecznego lata i trwającej wyprzedaży, nie zwalniamy tempa. Prezentujemy kolekcję zwiastującą nowy sezon. Poznaj modele z kolekcji Pre-Fall marki Aeronautica Militare i zakochaj się w odświeżonym, nowoczesnym ujęciu militarnego looku.

video-pause video-play
video-vol video-mute

Get the military look

Nowa propozycja Pre-Fall Aeronautica Militare jest niesamowicie spójna z dotychczasowym wzornictwem wychodzącym spod kreski włoskich projektantów. Twórcy marki od wielu sezonów, na podstawie porozumienia, wykorzystują oryginalne emblematy, logo i naszywki włoskich Sił Powietrznych. I tak jest w tym sezonie. Prezentowane są identyfikacje wizualne kolejnych dywizji włoskiego wojska, ale nie sposób nie zauważyć, że tegoroczna kolekcja wyróżnia się na tle dotychczasowych. Obfituje w klasyczne fasony, eleganckie wykończenia, misterne detale, które wynoszą „wojskowy” styl na wyższy poziom.

Projektanci zadbali, aby kroje odpowiadały panującym w modzie trendom. Dlatego w kolekcji odnajdziemy kurtki typu bomber czy pikowane pilotki obszyte kożuszkiem, a także całą gamę spodni bojówek, które szturmem wdarły się na światowe wybiegi. W projektach Aeronautica Militare na sezon AW 16/17 pojawiają się także nowe tkaniny – najwyższej jakości, wytrzymałe, aczkolwiek delikatne skóry, futra, kaszmiry, grube dzianiny.