Anaïs Jourden

Anais Jourden logo

Marka Anaïs Jourden, założona przez Anaïs Jourden Mak, to jeden z najbardziej obiecujących brandów modowych. Projektantka po ukończeniu Studio Berçot w Paryżu w 2012 roku wprowadziła na rynek kobiecą kolekcję, która zadebiutowała na paryskim Fashion Weeku.

Brand wywodzący się z Hongkongu przedstawia bardzo kobiecy, arystokratyczno-barokowy styl oraz wyjątkową jakość wykonania, które zdobyły popularność wśród gwiazd. W ubraniach projektantki możemy zobaczyć między innymi Bellę Hadid, Gigi Hadid, Lorde, Priyankę Chopra czy Elisabeth Moss. Marka zdobyła także uznanie znanych na całym świecie magazynów takich jak Harper’s Bazaar, Vogue Italia, Porter Magazine oraz Vogue Ukraine.

Anais Jourden
Anais Jourden

Najnowsza kolekcja marki łączy kobiecość z wywrotną melancholią, prezentując produkty wyróżniające się zwiewnym, koktajlowym stylem. Nie brakuje sukienek z odkrytymi ramionami oraz marszczeń i pionowych falban. Kolekcja ma podkreślać świadomość ciała każdej kobiety. Jak mówi sama projektantka "To ta sama historia co zawsze - o dziewczynach potrzebujących uwagi i chcących być chwalonymi i docenionymi. To jest moim głównym zainteresowaniem”.

Anaïs Jourden