Bluza AERONAUTICA MILITARE

Bluza AERONAUTICA MILITARE

Brak w magazynie

Opis i detale

Bluza Aeronautcia Militare, która doskonale sprawdzi się podczas weekendowych wycieczek, nie tylko po fortyfikacjach. Miękka, elastyczna dzianina to gwarancja wygody i pełnej swobody ruchów. Zapinana na zamek; z dwiema kieszeniami. Stójka, dół oraz rękawy wykończone ściągaczem. Z przodu i na rękawach liczne nawiązanie do Włoskich Sił Powietrznych. Dobierz do niej jednobarwny t-shirt oraz wygodne, sportowe spodnie.

Rozmiar i sylwetka

  • Model/ka nosi rozmiar L
  • Wzrost (cm) 189 cm
  • Klatka piersiowa (cm) 97 cm
  • Talia (cm) 95 cm
  • Biodra (cm) 84 cm

Dostępność w salonie

Dowiedz się więcej

Włoskie Siły Powietrzne

Włoskie Siły Powietrzne zwane Aeronautica Militare Italiana (AMI) stanowią 5 Aliancką Taktyczną Brygadę Powietrzną i pod obecną nazwą funkcjonują od 18 czerwca 1946 r (wcześniej, od 28 marca 1923 roku funkcjonowały jako Królewskie Siły Powietrzne). Szeregi AMI liczą około 46 tysięcy żołnierzy. Wyposażenie stanowi blisko 600 samolotów oraz ponad 100 helikopterów. Charakterystycznym znakiem umieszczonym na wszystkich samolotach jest trójkolorowe kółko w barwach włoskiej flagi. Pomiędzy Aeronautica Militare a Włoskimi Siłami Powietrznymi zostało podpisane porozumienie, na podstawie którego marka może wykorzystywać w swoich projektach oryginalne, lotnicze naszywki. Dobór emblematów nie jest przypadkowy – za każdym ze wzorów stoi historia.

Włoskie Siły Powietrzne

T-346A Master

T-346A MASTER to włoski samolot szkolno-treningowy, kwalifikujący się także do operacji szturmowych. T-346A Master jest rozwijany od lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Dziś jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie samolotów szkoleniowych na świecie, a realizowany przy jego udziale kompleksowy system szkoleniowy jest szczytowym osiągnięciem myśli lotniczej, inżynierskiej i informatycznej.

T-346A Master

61 Stormo

61 Stormo zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla licencjonowanych pilotów samolotów odrzutowych. Szkoła ma trzy profile: 212° Gruppo Volo (szkolenia „pre-operacyjne”, taktyczne), 213° Gruppo Volo (szkolenia w warunkach podwyższonego ryzyka), 214° Gruppo Volo (szkolenia instruktorów pilotażu i personelu lotniczego). Herbem 61 Stormo, od wczesnych lat 30-tych, jest orzeł oraz łuk Diany - rzymskiej bogini łowów, który zastąpił historyczny herb z pingwinem symbolizującym początkującego pilota.

61 Stormo
zamow szybko
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 17:00 pod numerem +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Darmowe zwroty
Zarejestruj się w serwisie i korzystaj z dodatkowych przywilejów.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Jesteś niezdecydowany? Zajrzyj do jednego z naszych sześciu salonów stacjonarnych.
przymierzaj w salonie
Lista życzeń
Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać produkt do listy życzeń.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
W sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego mamy ponad 25-letnie doświadczenie!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto