Ładuję...

Buty G/FORE GALLIVANTER

Buty G/FORE GALLIVANTER

Brak w magazynie

Opis i detale

Damskie buty golfowe marki G/FORE. Wykonane z najwyższej jakości skóry buty stanowią esencję profesjonalizmu i elegancji. Zastosowane technologie czyli system wbudowany w podeszwę, który gwarantuje przyczepność i stabilizację, a także wyściełanie wnętrza buta trzema warstwami gąbki amortyzującej wstrząsy, sprawiają, że gra w butach marki G/FORE to prawdziwa przyejmność. Dodatkowo zastosowanie łączenia kontrastowych kolorów czyni z butów model unikatowy.

Dostępność w salonie

Dowiedz się więcej

Jak dbać o buty G/Fore?

Wszystkie materiały, z których stworzono buty G/Fore, zostały wybrane z największą dbałością o szczegóły. Każdy z modeli jest unikatowy i różnice w kolorach skór czy naturalne cechy materiału nie powinny być traktowane jako niedoskonałości. Po użyciu, włóż do swoich butów prawidła lub inny materiał, pozwalający na zachowanie ich oryginalnego kształtu. Aby usunąć z nich kurz lub błoto, delikatnie szoruj powierzchnię szczoteczką nasączoną ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego mydła do naczyń. Na koniec przetrzyj lekko powierzchnię wilgotną szmatką, a buty pozostaw do wyschnięcia.

Pielęgnacja obuwia G/Fore

Rekomendacja eksperta

Buty G/Fore Gallivanter to miłość od pierwszego wejrzenia. W moim zawodzie w obuwiu golfowym chodzi się po 10-12h dziennie. Te buty dały mi to, czego golfista potrzebuje najbardziej - dobrze opięta stopa, bardzo stabilna podeszwa, nieprzemakalność, i w końcu, oszałamiający wygląd. Do produkcji użyto wysokiej jakości skóry Cabretta, z której wykonywane są m.in. najlepsze rękawiczki golfowe. Ciekawym rozwiązaniem jest system integralnych, stabilizujących mini-kolców w podeszwie, dzięki któremu oszczędzasz na wymianie spike'ów i nie martwisz się o balans na uderzeniach ze stoku. Nieprzypadkowo w G/Fore'ach grają takie gwiazdy jak Phil Mickelson, Bubba Watson, czy Brandt Snedeker.

Max Sałuda - Golf Pro
Rekomendacja
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 19:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
30 dni na zwrot
Członkowie S'Clubu mogą skorzystać z darmowych zwrotów kurierem.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów.
przymierzaj w salonie
Ekspert S′portofino
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat