Ładuję...

Na dwóch kółkach

Kolarstwo to sport, który wymaga prędkości, precyzji i regularnych treningów. Wytrwałość i odpowiednie przygotowanie do treningu przekładają się na satysfakcjonujące rezultaty, które napędzają dwa kółka do pobijania kolejnych rekordów. Niezależnie od tego, czy preferujesz długie dystanse na szosie, intensywne górskie trasy, czy rekreacyjne wycieczki po okolicy z najbliższymi, przede wszystkim zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Kaski POC i okulary Oakley charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wybierane przez zawodowców i profesjonalistów, odpowiadają kryteriom najbardziej wymagających. Poznaj marki akcesoriów i odzieży, dzięki którym kolarstwo stanie się jeszcze przyjemniejsze!

Okulary Oakley

Od początku celem założyciela marki, Jima Jannarda, było stworzenie produktów, które działają i wyglądają lepiej niż cokolwiek innego. Udało się! Oakley jest gigantem w branży produkującej profesjonalne okulary przeciwsłoneczne. Obsesja twórców na punkcie poszukiwania i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań, zagwarantowała im pozycję lidera w swojej kategorii. Plutonit – materiał, z którego wykonane są szyby i soczewki, zapewnia przejrzystość, chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz cechuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia czy zbicie, co podczas jazdy na rowerze jest gwarantem bezpieczeństwa. Poczuj się odpowiedzialny za swój największy skarb, jakim są Twoje oczy!

POZNAJ MARKĘ

Kaski POC

POC jest szwedzką marką, której pracę napędza misja dążenia do ochrony życia i zminimalizowania skutków wypadków wśród narciarzy, kolarzy i osób uprawiających sporty grawitacyjne. Dzięki ogromnej pasji całego zespołu oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i najwyższej klasy materiałów, tworzone produkty spełniają wymagania samych zawodowców. Każda kolekcja kreowana jest z najwyższą uwagą i dbałością o detale. Marka łaczy pragnienia z osiągnięciami technologicznymi, zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku i w pełni harmonijnie ze środowiskiem naturalnym. Obserwacje ludzkich zachowań podczas jazdy na rowerze oraz współpraca z ekspertami w dziedzinach takich jak aerodynamika czy charakterystyka barw i kontrastów, wpływają na powstanie atestowanych i profesjonalnych produktów dla miłośników kolarstwa. 

POZNAJ MARKĘ

Wczytaj czat