Ładuję...

Gdzie wybrać się na ferie?

Jeżeli lubisz jazdę na nartach – na pewno celem wyjazdu będą góry. Jeżeli szukasz spokojnego miejsca  i w otoczeniu pięknej przyrody - warto skusić się na odkrywanie Mazur zimą.

 

Idylliczna alternatywa

Góry to jeden z ulubionych kierunków wyjazdowych w czasie ferii.  Już po pierwszym opadzie śniegu górskie kurorty zaczynają tętnić życiem miłośników zimowych sportów, a piękne krajobrazy rozciągające się dookoła tworzą niezapomnianą aurę. Ale co zrobić, jeżeli nie możemy wyjechać na narty lub nie jest to nasz ulubiony sport? Warto rozejrzeć się za atrakcyjnymi ośrodkami położonymi poza gwarnymi kurortami. Miejscem, które również wpisuje się w ten idylliczny nastrój mogą być Mazury. Dla osób ceniących sobie wygodę i doskonały serwis ważny jest również wybór miejsca pobytowego. Nie tylko położonego blisko atrakcji, ale zapewniającego komfortowe warunki i wysoką jakość usług. 

Relaks z rodziną

Luksusowe Hotele SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój, Polanica Zdrój oraz Wzgórza Dylewskie, na okres ferii zimowych przygotowały specjalną propozycję - pakiet Dłużej = Taniej - dostępny w rezerwacji online. Zaletą jest nie tylko korzystniejsza cena przy dłuższych pobytach, ale również zawartość pakietu – obok noclegów i wyżywienia zawiera bogaty program atrakcji dla dzieci i dorosłych, a także całodzienny dostęp do wspaniałego zaplecza w postaci Centrum SPA z basenami, wodnymi kaskadami, kompleksem saun i jacuzzi, studiem cardio i salą fitness. Czas ferii, to przede wszystkim czas zabawy dla dzieci. Z myślą o najmłodszych gościach Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie przygotował liczne zabawy plastyczne, taneczne, zajęcia sportowe (w tym naukę pływania) i ogólnorozwojowe (jak np. mini Akademia Gotowania z szefem kuchni), prowadzone przez specjalistów od animacji i hotelowych ekspertów. Również dorośli znajdą atrakcje dla siebie. Od kąpieli w gorącym źródle na dworze i seanse w saunach, po aromaterapeutyczne zabiegi pielęgnacyjne i masaże. Dopełnieniem przyjemności jest hotelowa kuchnia serwująca przepyszne dania z lokalnych produktów, ceniona ze względu na smak i naturalny sposób przygotowania, pozwalający zachować jak najwięcej cennych składników. Do zamówionych dań istnieje możliwość dobrania odpowiednich win z szerokiej karty wybornych trunków winiarskich. Na zakończenie dnia hotel proponuje muzyczny wieczór przy filiżance pysznej kawy i płomieniach rozpalonego kominka. 

Śnieżne aktywności

Okolice hotelu to doskonała baza dla miłośników nart biegowych uprawiających ten sport amatorsko. Każdej zimy od 12 lat odbywa się tu, gromadzący całe rodziny, Bieg Sasinów z trasami o dwóch stopniach trudności – 5 km i 10 km. Goście hotelowi, którzy nie czują się na siłach startować na biegówkach, mogą gorąco kibicować uczestnikom, ale też, zachęceni sukcesami innych, spróbować swoich sił, wypożyczając narty w hotelu. Przy obfitych opadach śniegu fantastyczną zabawę gwarantują rakiety śnieżne, również dostępne na miejscu. Dzięki nim można dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca Parku Krajobrazowego. Bliskość przyrody, czyste powietrze i bajeczna aura, to nie jedyny pretekst do odkrywania Mazur w zimie.

Wczytaj czat