Ładuję...

Jezioro Garda

LAGO DI GARDA – WAKACJE W KRÓLEWSKIM WYDANIU

Jezioro Garda to największe i najczystsze jezioro we Włoszech. Położone jest w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem, na granicy 3 włoskich regionów: Trydentu, Werony oraz Brescii. Panujący tu łagodny klimat sprzyja porastaniu terenu przez roślinność śródziemnomorską, która stanowi doskonałe tło dla malowniczych wioseczek rozlokowanych na brzegach jeziora. Mniejsze i większe miejscowości oferują zarówno ciszę i spokój, jak i szalone życie nocne. 

Buon appetito!

Miłośnicy kuchni włoskiej zaspokoją swe podniebienia w tym rozkosznym regionie. Dania reprezentujące nie tylko tradycyjne smaki Włoch, lecz również te charakterystyczne dla regionu jeziora Garda można spotkac niemal w każdej restauracji. Tutaj każdy posiłek jest prawdziwą ucztą przygotowywaną przez najlepszych szefów kuchni! 
Koniecznie odwiedź: San Vigilio,  Vecchio Mulino BeachMokai beach - Salò

La dolce vita

Oryginalność, minimalizm, przestonność, indywidualne podejście do gości - to słowa klucze charakteryzujące najlepsze hotele i SPA. A może winoterapia, kąpiel w kozim mleku, światłolecznictwo, muzykoterapia? Te nazwy otwierają długą listę zabiegów, z których skorzystać można w trakcie pobytu w luksusowych obiektach. 

Zatrzymaj się w: Lido Palace, 
Grand Hotel a Villa FeltrinelliDue Di Moro

       

Na krystalicznych wodach

Lago di Garda na przestrzeni lat zyskał miano cudu natury i prestiżowego miejsca wypoczynku śmietanki towarzyskiej z całego świata. To w tym przepięknym punkcie na ziemi wakacje spędza m.in. George Clooney! Wody jeziora Garda oferują doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, surfingu, nurkowania czy pływania na motorówce. 

Wczytaj czat