Ładuję...
Czy jest ktoś, kto kocha zimę bardziej niż dzieci? Lepienie bałwana, bitwy śnieżne czy rysowanie aniołów na śniegu przypominają nam o czasach, w których i my byliśmy dziećmi. Przy tak aktywnym spędzaniu czasu na mrozie, ważne jest, aby dzieci czuły się na tyle komfortowo, na ile to możliwe. Solidne produkty są niezbędne, aby nasze dzieci z uśmiechem na twarzy mogły korzystać z zimowych aktywności. 
 
 


Marka Poivre Blanc po raz kolejny zachwyca dziecięcą kolekcją zimową. Ciepłe kolory, futrzane obszycia, solidne zamki, wysokie kołnierze, wodoodporne i oddychające materiały, wyściółki termiczne, elastyczne wykończenia… Produkty Poivre Blanc nie tylko trafiają w gusta najmłodszych, ale zapewniając im właściwy komfort i ciepło, sprawiają, że marka jest uwielbiana zarówno przez dzieci,  jak i rodziców. Chcesz wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę przy doborze kurtki

 

CZYTAJ WIĘCEJ


Marka Descente proponuje produkty, będące wiernym odwzorowaniem modeli dla dorosłych. Chcesz, aby Twoja pociecha przemierzała stoki w takich samych stylizacjach, jak Ty? Trend popularny w latach 80. i 90. wraca do łask – ubierz całą rodzinę w ten sam model i stwórz niepokonany team!


Aby Twoje dzieci z radością mogły oddawać się zimowym aktywnościom, solidna kurtka nie wystarczy. Ciepłe, elastyczne rękawice, fikuśne lecz solidne czapki, obszerne szaliki i nieprzemakalne buty to niezbędne dodatki, dzięki którym Twoje dzieci zapomną co to zimno! 

Wczytaj czat