Ładuję...

Military Style

Military Style

Styl militarny to jeden z najsilniejszych trendów nadchodzącej jesieni. Kolor khaki, print moro, duże kieszenie czy emblematy stanowią ucieleśnienie odważnego, wojskowego ducha.  Inspirowane wojskowymi koszarami kolorystyka oraz wzornictwo, co sezon przechodzą kolejne metamorfozy i sprawiają, że ‘army look’ dominuje w wielu elementach kolekcji światowej klasy projektantów. Najnowsza kolekcja Aeronautica Militare to kwintesencja  żołnierskiego szyku w najlepszym wydaniu!

Siła dodatków

Ozdobione epolety, mosiężne guziki i... emblematy! Trend promowany przez projektantów na tegorocznym tygodniu mody w Mediolanie podkreśla ogromną wagę dodatków. Włoska marka Aeronautica Militare, od samego początku swojego istnienia stylistyką nawiązuje do wojskowego ubioru. Na tyle skutecznie, że pomiędzy marką a Włoskimi Siłami Powietrznymi zostało podpisane porozumienie, na podstawie którego Aeronautica Militare może wykorzystywać w swoich projektach oryginalne, lotnicze naszywki. Dobór emblematów nie jest przypadkowy – za każdym ze wzorów stoi niesamowita historia. Khaki power

W projektowaniu odzieży w stylu militarnym projektanci i znawcy mody męskiej w tym roku stawiają na klasykę. Trend ten nawiązuje wprost do wojskowej stylistyki, akcentującej funkcjonalny charakter wszystkich elementów garderoby. Ubrania tego typu to przede wszystkim spodnie bojówki z obszernymi kieszeniami, funkcjonalne bluzy z kapturem, klasyczne t-shirty, solidne, dwurzędowe płaszcze oraz skórzane kurtki. Cechą wyróżniającą wszystkie ubrania z tego nurtu jest charakterystyczna kolorystyka. Dominują różne odcienie zieleni i brązu, zwyczajowo używane w wojsku jako barwy ochronne: stonowana, przygaszona zieleń, piaskowy beżowy, ciemnobrunatny, szary, czy wreszcie khaki. Total look w tym odcieniu to kwintesencja klasycznego, militarnego stylu.

Od stóp do głów


Czas na... kombinezony! Funkcjonalne, oryginalne, zmysłowe. Nie tylko zapewnią niezbędne ciepło i ochronę przed wiatrem, ale i podkreślą kobiece kształty. O funkcjonalizm zadbają liczne kieszenie - to element ubrań ceniony przede wszystkim przez miłośników wygody. Praktyczne rozwiązania zauważone zostały także przez projektantów, dzięki którym komfort zdominuje w tym sezonie zarówno wybiegi, jak i naszą garderobę. Spodnie typu bojówki, koszule i kurtki z wieloma kieszeniami korzystnie modelują sylwetkę, zmieszczą codzienne drobiazgi, które lubimy mieć przy sobie i pozwolą stworzyć nam modną, wojskową stylizację. Podobny total look osiągniemy dobierając spodnie i kurtkę w podobnym odcieniu, najlepiej khaki. 

video-pause video-play
video-vol video-mute

Już jest - najnowsza kolekcja Aeronautica Militare!

Charakterystyczne zdobienia, emblematy, a także oryginalne logo Aeronautica Militare Frecce Tricolori podkreślają wyjątkowy styl marki, a wyjątkowa jakość materiałów sprawia, że ubrania sprawdzą się zarówno w podróży, jak i na co dzień. Już teraz odkryj kolekcję, w której funkcjonalność spotyka sie z unikalnym designem. 

ZRÓB ZAKUPY

Wczytaj czat