Ładuję...

Nowa kolekcja Aeronautica Militare

Choć miłośnicy białych stoków i śnieżnej aury najchętniej zapomnieliby o lecie, są wśród nas Ci, którzy z niecierpliwością odliczają dni, aż to słońce zdominuje śnieżne chmury i mróz. Najnowsza kolekcja Aeronautica Militare sprawiła, że poczuliśmy świeży powiew wiosny na naszych plecach.   

W letnim wydaniu

„Historia naszej firmy wiąże się z  przywiązaniem do rzemiosła tkanej skóry. Włoskie Lotnictwo dało nam pozwolenie na używanie jego charakterystycznych odznaczeń i banerów, aby stworzyć linię ubrań i akcesoriów autentycznych i oryginalnych” – Aeronautica Militare to marka, która stawia na tradycję i kunszt wykonania. Czym zaskoczy nas w tym roku?
Najnowsza kolekcja to charakterystyczne dla marki odcienie szarości, brązów i stonowanej zieleni. Klasyczny, kultowy już, styl włoskiej marki wzbogacony został o nowe, lekkie tkaniny, które pozwolą Twojej skórze oddychać. Autentyczność przekazu i jakość materiałów, stanowią doskonałą finezję kolekcji, która już teraz zwojowała europejski rynek marek premium. Zwiewne koszule sygnowane logiem marki, kombinezony czy solidne naszycia i nadruki to znaki rozpoznawcze kolekcji, która wkrótce szturmem przejmie nadchodzący sezon.  

 

Przekonaj się sam

Już teraz wzbogać swoją garderobę o najświeższe trendy - kolekcja Aeronautica Militare SS"17 jest już w sprzedaży na S’portofino.com i w sklepach stacjonarnych. 

Wczytaj czat