Ładuję...

Poczuj się wyjątkowa!


Święta to wyjątkowy czas, w którym My, Kobiety, koncentrujemy się przede wszystkim na naszej rodzinie i przyjaciołach. Dbamy o domowe ognisko, aranżujemy wnętrza, pakujemy prezenty dla najbliższych. W świątecznej krzątaninie często zapominamy o sobie. Dopinając wszystko na przysłowiowy ostatni guzik, nie mamy czasu na odpoczynek ani zastanowienie się, co sprawi, że również i my poczujemy się wyjątkowo! W S’portofino przygotowaliśmy dla Was dawkę inspiracji na grudniowe dni, dzięki którym magia świąt na dłużej zagości w Waszych sercach, a zimowe stylizacje zachwycą Waszych bliskich.

Świąteczna kolacjaWygodna i szykowna – taka powinna być idealna stylizacja na kolację wigilijną. Dla kobiet ten wieczór to również ogromne wyzwanie. Krzątamy się pomiędzy kuchnią, gdzie przygotowujemy potrawy, a salonem, gdzie świętujemy z naszą rodziną, w przelocie rozpakowując prezenty. Nasz strój na ten szczególne wydarzenie, nie tylko powinien być elegancji i piękny, ale i swobodny. Taka właśnie jest spódnica Deha – klasyk, który doda Wam lekkości i magicznego blasku oraz nie skrępuje żadnego ruchu. Stylizację podkreślcie detalami: wyróżniającą się biżuterią, manicure w kolorze nude oraz rozświetlającym makijażem.

Zimowy spacer

Świąteczny długi weekend to idealna okazja, żeby spędzić czas z rodziną i dziećmi. Po długim lenistwie i niekończącej się degustacji ulubionych ciast, wykorzystajmy zimową aurę na wspólny spacer lub inną aktywność na świeżym powietrzu. Również wtedy możecie wyglądać świątecznie i wyjątkowo! Długi sweter (trend zimowego sezonu), aksamitne spodnie i ciepłe śniegowce Moon Boot zagwarantują Wam komfortowy i ciekawy look. Nie zapomnijcie o dodatkach! Okulary i kapelusz ochronią Wasze oczy przed promieniami zimowego słońca oraz dodadzą szyku.

Odpoczynek pełen luksusu

Po pełnych atrakcji świątecznych dniach, wieczory często spędzamy najchętniej w spokojnej atmosferze, w towarzystwie najbliższych nam osób. Siadamy przy kominku, oglądamy klimatyczne filmy i czytamy ulubione książki. Marzymy o swobodzie i komforcie, doceniamy „kanapowe”, zimowe stylizacje. Kaszmirowy, pobłyskujący dres to idealny strój na tak wyjątkowe zimowe momenty. 

Wczytaj czat