Ładuję...

VivaModa - Zimowa sesja na szczycie

W najnowszym numerze kwartalnika Viva! Moda  podziwiamy zjawiskową top modelkę Annę Jagodzińską. Okładkowa sesja zdjęciowa zrealizowana została w austriackim Tyrolu przez cenionego fotografa mody, Mateusza Stankiewicza oraz słynną stylistkę, Agnieszkę Ścibior.


Viva!Moda, kwartalnik wyczekiwany przez miłośników mody, co sezon dostarcza inspiracji i prezentuje najgorętsze trendy z wybiegów.  „Zimowa Odyseja”, sesja z ostatniego numeru magazynu, powstała na wysokości 3440 metrów nad poziomem morza na malowniczych zboczach lodowca wznoszącego się przy austriackim kurorcie Pitztal. Mroźna aura stanowiła idealne tło dla pięknej Ani Jagodzińskiej oraz wyeksponowała wspaniałe kolekcje luksusowych marek. Wśród nich, zdecydowanie wyróżniają się śniegowce Moon Boot – komfortowe obuwie, które sprzyja zimowej pogodzie i zapewnia ciepło nawet w najchłodniejsze dni!  Stylistka Viva! Moda wybrała z oferty S’portofino metaliczne modele śniegowców MOON BOOT VINIL MET, które stanowią idealną bazę do stworzenia modnego look’u w stylu apres-ski. A jakie podobają się Wam najbardziej?

 

Poznaj markę Moon Boot

Charakterystyczne formy, mnóstwo ekskluzywnych dodatków, przykuwające wzrok detale i kolory– te elementy królują we wszystkich dotychczasowo zaprojektowanych kolekcjach Moon Boot. Projekty, które podbijają serca wielbicieli szyku i futurystycznych form, są w pełni funkcjonalne. Gruba podeszwa chroni przed śniegiem i deszczem, a syntetyczne tkaniny osłaniają przed chłodem i wilgocią. Już w momencie pojawienia się na rynku, śniegowce stały się must have zarówno wśród amatorów sportów zimowych, jak i wielbicieli mody w najlepszym wydaniu. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wczytaj czat