Ładuję...

Czas dla zmysłów - pozwól sobie na relaks w SPA


Idylliczny charakter zimy – biały śnieg, zaszronione konary drzew i bezkres zaśnieżonych szczytów -  sprzyjają chęci relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Weekend w SPA to nie tylko możliwość, aby rozpieścić się zabiegami i masażami. To również doskonała opcja, żeby skorzystać z treningów jogi czy pilatesu, które doskonale zrelaksują Twoje ciało i zmysły. Co zatem zabrać ze sobą do SPA?

Dla aktywnych


Jeśli zależy Ci na treningach, postaw na delikatne, oddychające materiały. Miękkie dzianiny, luźne formy i stonowane barwy sprawią, że zapomnisz o całym świecie i będziesz w stanie w pełni skupić się na relaksie płynącym z treningu. Marka DEHA to niekwestionowany mistrz symbiozy klasy i wygody. W popielatym zestawie Deha poczujesz się nie tylko komfortowo, ale i kobieco! 

POZNAJ MARKĘ DEHA

Błogie lenistwo

Weekend w SPA to odskocznia od rutyny i codzienności – nie miej wyrzutów sumienia, jeśli zrezygnujesz w tym czasie z treningów. Każdej kobiecie należy się chwila niekwestionowanego relaksu i lenistwa. Marka Sportalm rozumie potrzeby kobiet, a linia Active jest tego idealnym dowodem. Przewiewne materiały, oversize, chłodne, stonowane kolory – to jest to, w czym świetnie poczujesz się w trakcie lunchu czy spacerze po obiedzie. Keep calm and… stay classy! 


POZNAJ MARKĘ SPORTALM

Nie zwlekaj


Wiele z nas odkłada weekend dla siebie, na rzecz obowiązków, którymi najpierw należałoby się zająć. Może jednak właśnie teraz jest czas aby naładować baterie? Jeśli Twoje dzieci akurat mają ferie – żaden problem. Zobacz propozycję SPA dr Irena Eris i zabierz pociechy ze sobą!

 

POZNAJ SPA DR IRENA ERIS

Wczytaj czat