Ładuję...

Thomas Coville: najszybszy człowiek na świecie

Thomas Coville staje się nowym rekordzistą świata, żeglując dookoła świata w czasie 49 dni, 3 godzin, 7 minut i 38 sekund. W niedzielę – 6 listopada 2016 roku – francuski mistrz yachtingu rozpoczął swoje piąte podejście do rekordu świata, żeglując samotnie dookoła globu, bez przerwy i bez niczyjej pomocy. Rankiem, przed wypłynięciem, z całą deteminacją wierzył, że tym razem uda mu się pobić rekord. Po czterech poprzednich próbach był pewny, że jego doświadczenie i wytrwałość będą sprzyjały w stawieniu czoła temu wyzwaniu. Przed rozpoczeciem żeglugi, światowej klasy żeglarz był pozytywnie nastawiony do całej wyprawy, ponieważ w pierwszej jej cześci prognozy pogody były optymalne dla takich wyzwań.  

Wiatr w żagle!

Thomas nie jest nowicjuszem w biciu rekordów, w 2008 roku pobił rekord w przemierzaniu samotnie północnego Atlantyku, a w 2016 - kolejny, będąc jedynym żeglarzem, który przepłynął ponad 700 mil w mniej niż 24 godziny. Helly Hansen, jako profesjonalny producent odzieży żeglarskiej, jest dumny, że towarzyszyło Thomasowi podczas tych wszystkich wypraw i zapewniło jego bezpieczny powrót na ląd, aby móc po raz kolejny pogratulować mu jego zwycięstwa. 

                                                                          

Początek wyprawy : 6 listopada 2016 o 14 :49

Koniec wyprawy : 25 grudnia 2016 o 17 :57

 

Helly Hansen - marka stworzona, by wygrywać

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość. Dzięki doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej jak i profesjonalnej odzieży narciarskiej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 50 tysięcy profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych oraz profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Jeśli chcesz znaleźć się w tym zaszczytnym gronie – już wkrótce będziesz mógł skorzystać z kolekcji, która pojawi w S’portofino! Stay tuned! 

 

#ZAINSPIRUJ SIĘ 

#HellyHansen

Wczytaj czat