Ładuję...

Odkryj niepowtarzalne miejsce...


video-pause video-play
video-vol video-mute

Chervo San Vigilio

Lago di Garda – największe, najczystsze oraz jedno z najpiękniejszych jezior we Włoszech to obiekt, którego nie trzeba przedstawiać. Na przestrzeni lat zyskało miano cudu natury i prestiżowego miejsca wypoczynku śmietanki towarzyskiej z całego świata. Wody jeziora Garda oferują doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, surfingu czy nurkowania. Jednak, co zaskakujące, najbardziej popularny sposób spędzania czasu w tym regionie wcale nie jest związany z wodą.

Południowy region jeziora Garda okazał się być idealnym miejscem na stworzenie prestiżowego pola golfowego, Chervò Golf San Vigilio. Zielone wzgórza i bliskość jezior, otaczających Resort San Vigilio, stwarzają niepowtarzalne warunki do wypoczynku. Pole z 27 dołkami zostało podzielone na 3 części: Benaco, Solferino i San Martino oraz dodatkowy 9-dołkowy tor umożliwiający opanowanie podstawowych technik gry. Każdy z torów stawia golfistom inne wyzwania – zdobycie poszczególnych dołków utrudniają zbiorniki wodne, drobne wzniesienia, bunkry czy teeing boxy.

Pole Chervò Golf San Vigilio zostało zaprojektowane tak, by wszystko co potrzebne znalazło się w zasięgu ręki. Zmienna kombinacja startów, w 18-dołkowej rundzie, zapewni za każdym razem inną i niepowtarzalną rozgrywkę.


Prócz pola golfowego, stworzono również luksusowy Hotel San Vigilio. Hotel San Vigilio oferuje możliwość zakwaterowania w 59 stylowo urządzonych pokojach. Przestronne, komfortowe, jasne wnętrza utrzymane zostały w charakterystycznym, włoskim stylu, a panująca w nich atmosfera sprzyja wypoczynkowi. Chwilę wytchnienia odnajdziemy w wyjątkowym SPA, w którym na gości czekają sauny, grota solna, łóżka wodne czy pomieszczenia do aromaterapii. Brzmi jak marzenie? W San Vigilio zapomnisz o problemach codzienności. Na terenie resortu zlokalizowane są również ekskluzywne rezydencje spełniające oczekiwania osób ceniących swą prywatność. Dla zmęczonych słońcem i długimi rozgrywkami zawodników czeka Club House – usytuowany w miejscu pozwalającym na podziwianie pól całego resortu. Olbrzymi taras czy awangardowo zagospodarowana przestrzeń wpisują się w przepiękne i malownicze obrazy okolicy. Lobby urozmaicono drewnianymi belkami i kominkiem, tworzącymi ciepły i przyjazny klimat sprzyjający relaksowi. Na kompleks Club House’u składa się także restauracja, w której znakomici szefowie kuchni serwują wspaniałe potrawy. Spożywając lunch mamy możliwość doglądania działań podejmowanych przez grających zawodników. Miejsce zostało zagospodarowane w naturalny sposób, uzupełniając piękno otoczenia i zapewniając wysokie udogodnienia odwiedzającym pole zawodnikom. Dla osób przyjeżdżających w towarzystwie, chcących oczyścić umysł i uciec od miejskiego zgiełku, organizowane się liczne degustacje win i eventy towarzyszące.


Niezależnie od tego czy jesteś golfowym ekspertem czy początkującym zawodnikiem, w Chervò Golf San Vigilio odnajdziesz pola dostosowane do swojego poziomu umiejętności. Zaprojektowane zostały przez architekta Kurt’a Rossknecht, uwzględniając zróżnicowany poziom umiejętności golfowych entuzjastów. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu golfowego, jednak w odpowiednie ubrania zaopatrz się wcześniej. Zajrzyj na S’portofino i zapoznaj się z szeroką i wyselekcjonowaną ofertą Chervò.

Chervo San Vigilio
25010 Pozzolengo, Italy
Tel +39 030 91 80 1
Fax +39 030 91 80 999
Email:[email protected]

Wczytaj czat