Ładuję...

CO NOWEGO W S'PORTOFINO?

Poznaj nowy wymiar zakupów online! Funkcjonalności serwisu sportofino.com jeszcze bardziej uprzyjemnią Ci poznawanie wyrafinowanego oblicza mody sportowej, kolekcji światowego poziomu marek, nowinek i doniesień ze świata mody i sportu. Odkryj, jakie ułatwienia przygotowaliśmy, abyś mógł się delektować chwilami spędzonymi w S’portofino!

LISTA ŻYCZEŃ
Zakupy planujesz zawsze w rozważny sposób? Przeglądasz ofertę, porównujesz produkty i zapisujesz te, do których chcesz wrócić? Jeśli pragniesz mieć pewność, że Twój wybór będzie przemyślany - zapisz interesujące Cię produkty w Liście życzeń, którą możesz uaktualniać w zakładce Moje konto.

DOSTĘPNOŚĆ
Wolisz lepiej poznać produkt zanim go kupisz? Dotknąć, przymierzyć, mieć pewność, że na pewno spełni Twoje oczekiwania? Nie daj się zaskoczyć - zdobądź pewność, że wymarzona kurtka czeka na Ciebie w sklepie stacjonarnym i sprawdź jej dostępność! Zapoznaj się z mapą dojazdu do najbliższego salonu.

ZAPIS DO NEWSLETTERA S'PORTOFINO
Bądź na bieżąco ze światem mody!
Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowych kolekcjach, ciekawych wydarzeniach, turniejach sportowych, jak również odbierać inspirujące treści prosto od naszych specjalistów - koniecznie zapisz do newslettera.

DARMOWE ZWROTY
Jeśli rozmiar okazał się nietrafiony, w S’portofino można dokonać darmowego zwrotu! Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia poprzez formularz dostępny w zakładce Moje konto lub fizycznie w każdym salonie stacjonarnym. Wybór daty i godziny odbioru paczki pozostawiamy klientom!

SEKCJA LIFESTYLE
Uwielbiasz czytać? My uwielbiamy pisać! Na temat mody, wydarzeń, pięknych miejsc, które warto odwiedzić. Jeśli poszukujesz inspiracji, unowocześniona zakładka Lifestyle spełni Twoje oczekiwania w stu procentach. Oddaj się lekturze w stylu S’portofino.

ZOBACZ WIĘCEJ

Wczytaj czat