Ładuję...

Concept Store

Pierwszy, luksusowy butik Dr Irena Eris zaprasza do świata marki! Jest on częścią The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów – niepowtarzalnej przestrzeni dla miłośników mody, sztuki i usług premium.

Warszawski salon Dr Irena Eris jest wizytówką marki, która od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha.  Ekskluzywny design butiku oddaje innowacyjny charakter marki Dr Irena Eris, podkreślając jednocześnie jej kobiecość i niezawodność. W Concept Store można doświadczyć marki w pełni,  zanurzyć się w jej elegancji, a także skorzystać z szeregu usług beauty, które oferuje gościom salon. Profesjonalny personel pomoże w doborze właściwego kosmetyku, wykonując bezpłatnie aparaturową diagnozę skóry. W butiku można także skorzystać z oferty flash make up, który podkreśli naturalne piękno każdej kobiety. 

Wnętrze salonu to kwintesencja najnowszych trendów w projektowaniu salonów sprzedaży - Concept  Store Dr Irena Eris został uznany za najlepiej zaprojektowaną przestrzeń w Polsce. 16 lutego w Katowicach przyznano prestiżowe nagrody Property Design Awards 2018.  W plebiscycie nominowano aż 50 obiektów, wnętrz i przestrzeni o wyjątkowych walorach architektonicznych i pełnych inspirującego designu. Statuetki projektu Oskara Zięty trafiły do rąk autorów najlepszych projektów komercyjnych i publicznych w Polsce zrealizowanych do końca 2017 roku, ocenionych przez wyjątkowe Jury w międzynarodowym składzie.  Concept Store Dr Irena Eris zaprojektowany dla marki Dr Irena Eris przez Roberta Majkuta wygrał w kategorii Design – wnętrze: Przestrzeń handlowo – usługowa.  

Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.  Butik Dr Irena Eris to bez wątpienia wyjątkowe miejsce na mapie stolicy, w całości poświęcone marce, która od lat jest synonimem niezawodności, piękna i luksusu. Dr Irena Eris jest jedyną polską marką selektywną przyjętą do prestiżowego Comité Colbert – francuskiego stowarzyszenia najbardziej luksusowych marek wśród których znajdują się m.in. Dior, Louis Vuitton, Chanel czy Cartier.

Zrelaksuj się!

Jeśli potrzebujesz dłuższego wypoczynku, już teraz zarezerwuj pobyt w jednym z luksusowych SPA Dr Irena Eris! 

ZOBACZ

Wczytaj czat