Ładuję...

Aż 30 dni na darmowy zwrot dla zalogowanych!

Czapka WILLIAM SHARP

Czapka WILLIAM SHARP

Brak w magazynie

Opis i detale

Czapka damska William Sharp. Ekskluzywny dodatek, bez którego nie obejdziesz się zimą. Czapkę wykonano w 100% z kaszmiru oraz wykończono naturalnym futrem z lisa. Drobny splot dodaje jej lekkości, jest niebywale ciepła, a zarazem luksusowa. Czapka ma rozmiar uniwersalny i luźny fason, dla lepszego efektu powinna lekko obsunąć się z czubka głowy w trakcie noszenia. Tylko do prania chemicznego.

Dostępność w salonie

Dowiedz się więcej

Jak dbać o kaszmir?

Jeśli chcemy, aby nasza ulubiona rzecz była w świetnej kondycji przez wiele sezonów, rzeczy kaszmirowe powinniśmy traktować z należytą ostrożnością. Ręczne pranie jest do tego najlepszym sposobem, pozwalającym utrzymać ubrania w najlepszym stanie. Zanurz rzecz w letniej wodzie, dodając odpowiedni detergent, przeznaczony do prania kaszmirowych ubrań lub tkanin delikatnych. Po praniu wyciśnij nadmiar wody, nie skręcając tkaniny. Ubrania susz wyłącznie w pozycji poziomej. Uwieszenie tkaniny nieodsączonej z wody, spowoduje jej deformację. Ubrań z kaszmiru nie należy także suszyć w świetle słonecznym.

Jak dbać o kaszmir?

Po pierwszym założeniu rzeczy z kaszmiru, mogą pojawić się na jego powierzchni małe kuleczki. Powstają na skutek splątania się niektórych luźnych włókien, które powodują powstanie kulek w trakcie noszenia tj. tarcia. Tworzenie się ich wcale nie oznacza gorszej jakości kaszmiru – jest to nieunikniona konsekwencja starannego przetwarzania się tych wyjątkowych włókien. Kulki z łatwością możesz usunąć ręcznie lub używając specjalnego grzebienia do kaszmirowych ubrań. Przekonasz się że usuwając je, Twoje ubrania nabiorą miękkości w noszeniu.

Jak dbać o kaszmir?
Wczytaj czat