Ładuję...

Czapka WILLIAM SHARP HT1926-black

Brak w magazynie
Kolor: Czarny

Opis i detale

Czapka damska William Sharp. Ekskluzywna czapka o tzw. fasonie beanie w luksusowej, zimowej odsłonie. Czapkę wykonano w 100% z kaszmiru oraz wykończono drobnie wysadzonymi kryształami Swarovskiego. Wykonano ją z podwójnego materiału, posiada luźny fason. Wyłącznie do prania ręcznego.

Dostępność w salonie

Dowiedz się więcej

Jak dbać o kaszmir?

Jeśli chcemy, aby nasza ulubiona rzecz była w świetnej kondycji przez wiele sezonów, rzeczy kaszmirowe powinniśmy traktować z należytą ostrożnością. Ręczne pranie jest do tego najlepszym sposobem, pozwalającym utrzymać ubrania w najlepszym stanie. Zanurz rzecz w letniej wodzie, dodając odpowiedni detergent, przeznaczony do prania kaszmirowych ubrań lub tkanin delikatnych. Po praniu wyciśnij nadmiar wody, nie skręcając tkaniny. Ubrania susz wyłącznie w pozycji poziomej. Uwieszenie tkaniny nieodsączonej z wody, spowoduje jej deformację. Ubrań z kaszmiru nie należy także suszyć w świetle słonecznym.

Jak dbać o kaszmir?

Po pierwszym założeniu rzeczy z kaszmiru, mogą pojawić się na jego powierzchni małe kuleczki. Powstają na skutek splątania się niektórych luźnych włókien, które powodują powstanie kulek w trakcie noszenia tj. tarcia. Tworzenie się ich wcale nie oznacza gorszej jakości kaszmiru – jest to nieunikniona konsekwencja starannego przetwarzania się tych wyjątkowych włókien. Kulki z łatwością możesz usunąć ręcznie lub używając specjalnego grzebienia do kaszmirowych ubrań. Przekonasz się że usuwając je, Twoje ubrania nabiorą miękkości w noszeniu.

Jak dbać o kaszmir?
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 16:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat