Ładuję...

Czas na narty

Skompletuj sprzęt narciarski!

Sezon zimowy w pełni, czas wyruszyć na stok! Dobierz sprzęt narciarski i techniczną odzież do swoich preferencji. Sprawdź panujące warunki atmosferyczne i skompletuj zestaw, który najlepiej sprawdzi się w trakcie szusowania. Zadbaj o akcesoria i niezbędne dodatki, które dopełniają stylizację. Nie wiesz, na co postawić w tym sezonie? Sprawdź jakie produkty powinieneś zabrać ze sobą na zimowy wyjazd! 

Poranny sztruks

Podczas zimowego wyjazdu ruszasz na stoku wraz z pierwszym wyciągiem? Czekasz na poranny sztruks, by zostawić pierwszy ślad? Pasjonaci świeżo wyratrakowanych tras uwielbiają prędkość! Postaw na sprzęt, który pozwoli na pewną jazdę na krawędzi i dostosowanie promienia skrętu do własnych preferencji. Jeśli zależy Ci na obniżonej wadze, wybierz narty z włóknem węglowym, które jest nie tylko lekkie, ale i bardzo wytrzymałe. W Twoim zestawie nie może zabraknąć lekkich butów narciarskich o sportowym designie. W rozwijaniu prędkości pomoże wysokiej jakości, techniczna odzież narciarska. Dopasowane fasony, elastyczne tkaniny z dodatkiem strechu oraz wysokie parametry membrany pozwolą spędzić na stoku długie godziny, nawet gdy warunki nie będą aż tak sprzyjające, jak o poranku. 

Alpejska lampa
Alpejska lampa

Jazda w puchu

Nieustannie wypatrujesz puchu i nie odpuścisz nawet najmniejszego fragmentu świeżego śniegu? Lubisz ryzyko, a wyjazdy planujesz z myślą o freeridzie? Lekkie narty Volkl BMT 90 świetnie sprawdzą się podczas podejść, jednocześnie nie tracąc przy tym na swojej wytrzymałości, która jest niezbędna podczas zjazdu freeridowego. Nie zapomnij o stabilnych wiązaniach i sprawdź jak wysoką wartość wypięcia możesz ustawić – to niezbędny element, który zapewni bezpieczeństwo w takich warunkach. Buty narciarskie z ruchomą cholewką i specjalny typ podeszwy ułatwią Ci podejścia. Przy wyborze odzieży postaw na proste fasony, które świetnie sprawdzą się w głębokim śniegu. 

Alpejska lampa

Trudne warunki

Przygotuj się na dni, w których niesprzyjające warunki pogodowe mogą utrudnić całodniowe szusowanie. Postaw na zaawansowaną technologicznie, wodoszczelną odzież oraz odpowiednie do warunków akcesoria. Im wyższa wodoszczelność membrany odzieży narciarskiej, tym mniejszym problemem będzie niekorzystna pogoda. Dobierz bieliznę termiczną, która stanowi bazę dla utrzymania temperatury na stoku. Gogle z jasną szybą o dużej przepuszczalności najlepiej sprawdzą się podczas jazdy w pochmurne dni, ale również po zmroku. Zastanawiasz się nad doborem sprzętu? Wybierz narty Völkl, które zagwarantują Ci pewne zjazdy nawet w najtrudniejszych warunkach oraz komfortowe buty z progresywnym flexem. Nie zapomnij o  kasku, który spełnia wymogi bezpieczeństwa i jest obowiązkowym elementem na stoku. 

Alpejska lampa
Alpejska lampa

Alpejska lampa

Czekając na możliwość jazdy w pełnym słońcu rodem z Alpejskich stoków, wybierz zestaw lekkiej odzieży, która zapewni Ci doskonałe parametry oddychalności. Lustrzane gogle ze sferyczną szybą w ciemnych barwach zestawione z niezawodnym kaskiem, ochronią oczy przed silnymi promieniami słonecznymi i zadbają o kontrast na śniegu. W takich warunkach sprawdzą się topowe narty, które dzięki niskiej wadze i sportowemu designowi pozwolą na doskonałe prowadzenie na stoku. Skompletuj zestaw, w którym nie będziesz chciał odpuścisz ani chwili na nasłonecznionym stoku. 

Alpejska lampa

Après-ski

Intensywny dzień spędzony na stoku zwieńcz podczas apres-ski, które pozwoli Ci na odpoczynek z widokiem na majestatyczne szczyty gór. Taka celebracja również wymaga odpowiedniego przygotowania! Ciepła, wodoodporna odzież, stylowe akcesoria i wygodne buty o nietuzinkowym designie idealnie wpiszą się w klimat górskiego wypoczynku. Nie zapomnij o odzieży termoaktywnej, która zadba o utrzymanie odpowiedniej temperatury organizmu. Nabierz sił przed kolejnym aktywnym dniem spędzonym na stoku! 

Alpejska lampa
Apres-ski

Sprawdź pełną kolekcję narciarską dostępną w S'portofino!

 

Męska
Damska

Wczytaj czat