Od 1975 roku amerykańska marka Eagle Creek wspiera podróżników  tworząc najwyższej jakości torby i plecaki. Ponad 40 lat doświadczeń, zdobyta wiedza oraz współpraca z podróżnikami i odkrywcami z całego świata sprawiają, że produkty Eagle Creek wyróżniaja się najwyższymi standardami trwałości i jakości. 

Ponad 40 lat doświadczeń


Marka Eagle Creek narodziła się w górach San Jacinto w Kalifornii. Steve i Nona Barker, właściciele sklepu Mountain People, w 1975 roku postanowili zająć się produkcją praktycznych, trwałych i funkcjonalnych toreb, plecaków i akcesoriów bagażowych.  Za cel, który zresztą realizują do dzisiaj, postawili sobie ułatwianie pakowania oraz organizacji podróży. Aktualnie marka zapewnia profesjonalne wyposażenie podróżnikom z całego świata. Każdy z produktów zaprojektowany jest zgodnie z najwyższymi standardami trwałości i wszechstronności. Eagle Creek tworzy nie tylko plecaki i torby, ale także wyjątkowo praktyczne akcesoria, które ułatwiają pakowanie – saszetki, portfele i kosmetyczki. 

Podróżuj z lekkością!


Eagle Creek swoją filozofią zachęca do odkrywania cudów  natury i naszej planety. Niezależnie od tego, czy odkrywamy nasze najbliższe okolice, czy wybieramy bardziej egzotyczne kierunki, amerykańska marka dba o to, abyśmy z łatwością przełamywali bariery i wychodzili z własnej strefy komfortu.   Zgodnie z jej ideą – zorganizowany podróżnik to szczęśliwy podróżnik! Akcesoria ułatwiające pakowanie  pozwalają skoncentrować się na najprzyjemniejszych stronach podróżowania – odkrywaniu nowych miejsc, kultur i poznawaniu ludzi oraz ich zwyczajów!