HIGH SOCIETY

Marka High Society swą popularność zdobyła w latach 80-tych i 90-tych. Charakteryzowała się przede wszystkim szeroką ofertą ubrań sportowych oraz narciarskich. Utrzymane w stylu glamour, eleganckie modele były pożądane przez trendsetterki, które wyjątkowym i niepotarzalnym strojem podkreślały swój zapał oraz ambicję do uprawiania sportów zimowych. Po sezonie 2004/2005 marka na jakiś czas wycofała się z rynku, aby dzięki Sissy Engel powrócić w wielkim stylu i przyćmić nawet swój dawny blask.

 

W sezonie 2013/14 marka powróciła i z wielkim impetem zdominowała rynek sportowej odzieży fashion. Kolekcję z ogromnym sukcesem zaprezentowano na największych targach ISPO 2013 w Monachium. Ubrania High Society nabrały nie tylko technicznych właściwości, ale i bardziej wyszukanego, ekstrawaganckiego wyglądu. Wyjątkowe zdobienia w postaci naturalnych futer, wysokiej jakości materiałów oraz efektownych zdobień stały się znakiem rozpoznawczym marki.

#WEAREHIGHSOCIETY

Dzisiejsze High Society reprezentuje narciarski couture, posługując się najwyższej jakości, niezwykle zaawansowanymi technicznie materiałami udowadnia, że zimowa odzież sportowa może być nie tylko niezawodna, ale także stylowa. Elegancja, wyrafinowana estetyka glamour, ekskluzywna bezkompromisowość w kreowaniu komfortowego wizerunku. Tak właśnie można podsumować współczesne projekty High Society. Wszystko podkręca wyjątkowa zabawa zimowymi klasykami, dzięki której ubrania wpisujące się w trend après-ski nabierają jeszcze bardziej oryginalnego charakteru. Dzięki temu  marka co sezon zapewnia swoim miłośniczkom 100% stylu, u podstaw którego znajduje się jedyna w swoim rodzaju wizja, połączona ze znajomością trendów, wiedzą na temat wzornictwa i ogromnym zapleczem doświadczenia.