Ładuję...

  • hoka-lp

Logo HOKA

TIME TO FLY — marka Hoka One One

Ruch nie zna granic. Przekraczaj bariery, niezależnie od tego, czy stawiasz na bieganie, wspinaczkę czy długą pieszą wędrówkę. Buty biegowe marki HOKA One One wyznaczają kolejne standardy technologiczne. Pozwalają Ci do miejsc, które wcześniej były nieosiągalne. Z nimi pobijesz swój rekord, pokonasz każde wzniesienie i rozwiniesz swój pełen potencjał.

Buty do biegania na trail HOKA One One nadadzą treningom nowe znaczenie. Wyjątkowe obuwie Hoka One One do biegania w terenie wyróżnia się doskonałą amortyzacją i gwarantuje wysoki poziom komfortu. Eksploruj górskie szlaki, odkrywaj leśne ścieżki i nie daj się zatrzymać żadnej przeszkodzie. Podejmij wyzwanie i daj z siebie wszystko.

Buty do biegania HOKA One One

MAKE RUNNING EASIER

Damskie i męskie buty do biegania Hoka One One - na trail i do miasta

Założyciele marki HOKA One One wyznaczyli sobie jeden cel – stworzenie innowacyjnych produktów dla biegaczy, które ułatwią aktywność bez względu na wcześniejsze doświadczenie biegowe i poziom zaawansowania. Lekkie, wygodne modele zapewnią Ci pełną swobodę ruchu. Początkowo modele HOKA One One były doceniane głównie przez ultramaratończyków, którzy szukali niezawodności podczas długich tras biegowych. Stopniowo marka zyskiwała coraz większą popularność ze względu na innowacyjny charakter i unikatowy design obuwia. Rewolucja na rynku butów sportowych zapoczątkowana w 2009 roku trwa do dziś. Marka Hoka One One stale unowocześnia swoje technologie i sprawia, że buty biegowe od pierwszego założenia stają się oczywistym wyborem. Szczególnie ciekawie prezentuje się podeszwa butów – lekko „łódkowaty” kształt mimo niewielkiej wagi daje maksymalną amortyzację, pozwalając na dynamiczny bieg, a jednocześnie stabilizuję stopę, minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji podczas biegu.

Innowacyjne buty dla biegaczy — co je wyróżnia?

CUSHIONED MIDSOLE – amortyzacja środkowej podeszwy, która zapewnia pełne wsparcie stopy podczas biegu.

META-ROCKER – geometria buta, która wspiera naturalny ruch i redukuje różnicę wysokości między piętą a palcami.

ACTIVE FOOT FRAME – bezpieczeństwo i stabilizacja stopy w czasie biegania.

PROFLY™ – dwuczęściowa podeszwa środkowa dla inteligentnej amortyzacji.

J-FRAME™ – rozszerzone wsparcie środkowego obszaru stopy redukujące nadpronację.

CARBON FIBRE PLATE – wkładka z włókna węglowego wspomagająca wygodę i łatwość ruchu.

HUBBLE HEEL® – wydłużona podeszwa zapewniająca płynny ruch od pięty do palców.

Damskie buty do biegania HOKA One One
Męskie buty do biegania HOKA One One

INNOWACYJNE BUTY DLA BIEGACZY

BIEGANIE PO TWARDEJ NAWIERZCHNI

Obuwie Hoka One One łączy w sobie oryginalne technologie, opracowane specjalnie na potrzeby marki z nieustannie udoskonalanymi materiałami i tkaninami. Najlepszym tego dowodem są poszczególne modele, które starannie dopracowuje się w taki sposób, by jak najlepiej pełniły swoje zadanie. Buty na asfalt to przede wszystkim takie modele, jak CLIFTON 8 i EDGE, BONDI 7, RINCON 3 i CARBON X 2. CLIFTON 8 to model przeznaczony do codziennego noszenia, który sprawdzi się na długich dystansach. Trwałe obuwie z podeszwą Meta-Rocker to również model Hoka One One CLIFRON EDGE, który zapewnia idealną równowagę pomiędzy dynamiką a amortyzacją. Jeśli jednak zależy Ci na jeszcze lepszym przetaczaniu stopy, wybierz model Hoka One One RINCON 3. Lekki, uniwersalny but treningowy dobrze sprawdzi się w przypadku biegaczy ze stopą neutralną. Sprawdzi się zarówno na długich, jak i krótszych dystansach. Lubisz spokojne tempo? Sięgnij po BONDI 7. Posiada on wzmocnienia TPU precyzyjnie trzymające stopę, a jego podeszwa środkowa wykonana została z pianki CMEVA z użyciem technologii Meta-Rocker. Długie dystanse to również gratka dla obuwia CARBON X 2, który przeznaczony jest do biegania wyczynowego na dystansach dłuższych niż 10 km.

BIEGANIE W TERENIE

Bieganie górskie wymaga odpowiedniego przygotowania. . Nierówny teren i wystające korzenie to przeszkody, dzięki którym możesz sprawdzić swoje umiejętności w trudnym terenie, ale tez poprawić swoją kondycję i samopoczucie. Wybierając się na trail, buty biegowe stanowią niezbędne wyposażenie, które będzie Cię wspierać na każdym kroku, zapewniając pełen komfort podczas biegu. Wśród rekomendowanego do biegów górskich obuwia znajduje się model SPEEDGOAT 4. Kultowa propozycja świetnie amortyzuje wstrząsy podczas biegu, ale też posiada podeszwę Vibram®, która charakteryzuje się dużą przyczepnością. Dodatkowo technologia Meta-Rocker zapewnia dynamikę podczas przetaczania stopy. Idealnie sprawdzi się na skałach, leśnych ścieżkach, a  nawet w przypadku błota. Jeśli wiesz, że przyjdzie Ci pokonywać twarde nawierzchnie, wybierz obuwie Hoka One One CHALLENGER ATR 6. Wykonane z REPREVE® obuwie Hoka zapewnia idealny komfort i amortyzację, a także dynamiczne wsparcie w górach i poza miastem. Jeśli szukasz modelu wodoodpornego, sprawdź Hoka One One CHALLENGER ATR 6 GTX. Ich uniwersalny bieżnik ALL-TERRAIN zapewni Ci przyczepność na każdej powierzchni, a cholewka z UNIFI REPREVE® dopasuje się do stopy.

ZOBACZ NOWOŚCI HOKA ONE ONE W S'PORTOFINO

 Najnowsza kolekcja HOKA ONE ONE

Wczytaj czat