Ładuję...

Ludzie dzielą się na 3 grupy: zwolenników relaksu, pracoholików i tych, którzy najchętniej opieraliby swoje życie na tych dwóch czynnościach jednocześnie. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że na co dzień tak naprawdę nie sposób połączyć przyjemnego z pożytecznym. Nic bardziej mylnego, bo oto są na mapie Polski miejsca, w których możesz zażywać masażu, jednocześnie będąc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze. Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa.

Natura Waters Spa

Nie ma nic przyjemniejszego od wieczoru w jacuzzi i niczego bardziej kojącego skołatane nerwy niż powolny kraul z widokiem na las. Natura Residence z powodzeniem kultywuje rozwinięcie słowa SPA jako sanitas per aquam (zdrowy przez wodę) i szczególnie respektuje jej bezcenne wartości, dlatego tym, którzy w małym palcu mają podstawowe techniki pływania, pozostawia do dyspozycji kameralny basen. Tych natomiast, preferujących sytuacje, kiedy to ktoś inny czuwa nad ich fizyczną kondycją - stawia przed wyborem licznych zabiegów pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych składnikach, bez parabenów, bazujących na komórkach macierzystych i składnikach roślinnych. 

Czuj się jak w domu!

Przestrzenie wyciszone, dostosowane pod względem temperatury, wielkości, z nieograniczonym dostępem do Internetu, komfortu i zupełnej swobody. Nie jedno, nie dwa, ale aż trzydzieści osiem takich pokoi znajduje się na dwóch piętrach hotelu Natura Residence. Są to, bez zarzutu wyposażone apartamenty, zaprojektowane tak, żeby nikt nie miał potrzeby i ochoty wyjść z nich nawet wtedy, kiedy jego pobyt dobiegł już końca. Pokoje zachwycają atmosferą ciepła i wolnej przestrzeni, których czasem niedosyt jest w naszym codziennym życiu. Zadowalają nowożeńców, pragnących nacieszyć się tylko sobą, rodziny z rozbieganymi dziećmi oraz tych, którzy cenią sobie spokój podczas pracy na służbowym wyjeździe. 

Restauracja Bluebell

W Restauracji Bluebell zatem, oprócz niepowtarzalnego, tworzonego z pasją menu, doświadcza się doznań duchowych. Uczucie narastającej euforii podczas jedzenia jest zjawiskiem bardzo powszechnym, ale maksimum rozkoszy osiąga się dopiero wtedy, gdy ma się do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki. Wirtuozerię dań, serwowanych w restauracji, nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania. To raje dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą.

Natura Bistro

Chwila zapomnienia jest nam potrzebna codziennie jak łyk czystego powietrza. W życiowej gonitwie trudno przystanąć na dłużej niż moment, w którym wypija się mocne espresso. Natura Residence wychodzi w swoich działaniach naprzeciw potrzebom tych, którym przyjemność sprawia praca w ciszy i swobodnej atmosferze. Spełnia wymagania Gości, lubiących zapach świeżo zmielonej kawy, ceniących naturalne, zdrowe i lokalne produkty oraz możliwość oddania się dobrej lekturze. Funkcjonujące od niedawna Natura Bistro to postój dla zabieganych i przystań dla tych, którzy długofalowo cenią sobie spokój, ciszę i popijanie najlepszego cappuccino.

Twój weekend w SPA

Natura Residence leży więc na granicy światów ekologii i cywilizacji, sportu i lenistwa i raju dla podniebienia. Jest komfortowym kurortem w pobliżu Katowic, Częstochowy, Szlaku Orlich Gniazd i lotniska Pyrzowice, stanowi więc odzwierciedlenie lokalizacyjnej wygody, zapewniając luksus bliskości miasta, przy jednoczesnym jego braku. Pozostawia Gościom wybór kiedy i jaką granicę chcą przekroczyć.

Już teraz zarezerwuj swój pobyt w Natura Residence i ciesz się chwilami relaksu w luksusowym stylu!

ZAREZERWUJ POBYT

Wczytaj czat