Illesteva - luksus na wyciągnięcie ręki

Tętniąca życiem metropolia czy relaksujące wybrzeże? Niezależnie od tego gdzie bywasz najczęściej, okulary przeciwsłoneczne staną się nieodzownym elementem Twojej stylizacji. 

Okulary Illesteva – zaprojektowane w Nowym Jorku, wykonywane ręcznie we Włoszech – pojawiły się na rynku w 2010 roku. Założyciele marki dostrzegli wyjątkową szansę w stworzeniu kolekcji okularów przeciwsłonecznych, łączących innowacyjne kształty z nowoczesnymi materiałami – metalami oraz z tworzywem sztucznym. Umiejętnie obserwując zmieniające się tendencje w świecie mody, adaptują najgorętsze trendy do swoich kolekcji. 

Misterne wykonanie w rodzinnej włoskiej manufakturze chwyta za serca nawet największych laików. Każda para okularów jest personalizowana, dlatego nie znajdziemy dwóch modeli z identycznym wzorem. Designerzy rozpoczynają proces twórczy od rozrysowania nowego modelu, a następnie zmieszania płynnego acetatu, z których później wykonane zostają akcesoria. Dzięki ręcznemu wykonaniu nie istnieją dwa takie same modele, które posiadałyby identyczny wzór. Mając na uwadze dbałość o każdy szczegół, modele są po ukończeniu sprawdzane pod kątem jakość, dzięki czemu właściciele marki Illesteva zapewniają Klientom oczekiwany, najwyższy standard produktu.

Illesteva nieustannie poszukuje innowacyjnych pomysłów, które zaskakują jej odbiorców. Oryginalny design zjednuje sobie trendsetterów z całego świata. Marka nawiązała współpracę z kilkoma znanymi nazwiskami z branży modowej, muzycznej i sztuki. Kolaboracja w zakresie designu z Lou Reed czy Jourdan Dunn pozwala niejednokrotnie na spojrzenie na świat z innej perspektywy, ale zawsze zza oprawek Illesteva