video-pause video-play
video-vol video-mute

Szczyt perfekcji.

INDIGO to marka stworzona w 1988 roku, która powstała z miłości do sportu i adrenaliny. Thorsten Schwabe i Gregor Baer zaczęli od konstruowania desek snowboardowych dla siebie i swoich znajomych. Byli w tym tak dobrzy, że początkowo niewielki zakład, szybko przekształcił się w uznaną firmę z siedzibą w Monachium. To, co napędzało markę od początku jej istnienia, nadal jest motorem podejmowanych przez INDIGO działań. Konstruktorów wciąż inspiruje dynamika, adrenalina i ciągłe dążenie do ideału.

Pod marką INDIGO kryją się wykonane ręcznie, z niemiecką starannością i precyzją, niezwykle ekskluzywne narty dla koneserów. Są to narty do jazdy w każdych warunkach atmosferycznych; przeznaczone dla średniozaawansowanych i dobrze jeżdżących narciarzy i narciarek.

Cechą charakterystyczną produktów INDIGO jest ich solidna konstrukcja, oparta na chronionym patentem rdzeniu z włókien bambusa, dwustronnie wzmocnionego warstwą titanalu. Dzięki temu narty INDIGO zachowują swoją sztywność i niezmieniony profil przez cały okres użytkowania.

INDIGO to nie tylko narty. To także szereg luksusowych akcesoriów narciarskich. Uwagę przykuwają niezwykle lekkie, designerskie kaski o niewielkiej objętości, gładkiej powłoce zewnętrznej i wyjątkowo niskim współczynniku oporu powietrza. Zgrany duet z kaskami tworzą zapobiegające parowaniu oraz chroniące przed promieniowaniem UV, panoramiczne gogle. Dzięki uzyskanej licencji, marka produkuje także akcesoria narciarskie oznaczone słynnym logo BOGNER.

KOLEKCJA