Ładuję...

INOV8

logo inov8

Czym charakteryzują się najlepsze buty biegowe? Przede wszystkim komfortem, dobrą amortyzacją i niezawodną przyczepnością. To właśnie te cechy sprawiły, że marka INOV8 jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, oferującą buty, odzież i sprzęt, które sprawdzą się w każdych warunkach. Niezależnie od tego czy biegasz po asfalcie czy w terenie, ćwiczysz fitness lub amatorsko zdobywasz szczyty, to możesz mieć pewność, że buty INOV8 staną na wysokości zadania. Pozwalają Ci na to, by zawsze przekraczać własne granice i poszerzać horyzonty.

Buty do biegania trailowego Inov8

INOV8 - BUTY BIEGOWE, KTÓRE SPRAWDZĄ SIĘ NA KAŻDEJ NAWIERZCHNI

Wayne Edy założył INOV8 w 2003 roku, która powstała z myślą o zaangażowanych biegaczach i miłośnikach trailowych ścieżek. Filozofią marki jest interakcja pomiędzy sportowcem, a środowiskiem. Natura jest głównym czynnikiem, który definiuje proces projektowy. Buty biegowe INOVE8 są dopasowane do różnych, nawet najbardziej ekstremalnych warunków. Przy tym są niezwykle lekkie, szybkie i innowacyjne, dzięki zastosowaniu grafenu w obuwiu sportowym – to pionierski materiał,  który zwiększa wytrzymałość i przyczepność podeszwy na niemal każdej nawierzchni. Każdy model jest szczegółowo dopracowany, dopasowana konstrukcja dopasowuje się do stopy, zapewniając komfort, który jest niezwykle istotny podczas długotrwałego wysiłku.

Zielone buty do biegania w terenie Inov8
Męskie buty trailowe Inov8

INNOWACYJNE BUTY BIEGOWE INOV8 DLA DŁUGODYSTANSOWCÓW

Marka INOV8 wyznacza swoją własną ścieżkę i nieustannie nią podąża. Jako pierwsza na świecie – i jedyna - zastosowała grafen w obuwiu sportowym, dzięki czemu prześcignęła konkurencję, oferując niezwykle wytrzymałe buty biegowe. Naukowcy, którzy jako pierwsi wyizolowali grafen od grafitu, otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. To po raz kolejny udowadnia, że buty biegowe firmy INOV8 są jedyne w swojej klasie i stworzone z myślą o Tobie, by każdy krok, który stawiasz przybliżał Cię do wymarzonego celu.

Mężczyzna uprawia bieganie trailowe w butach Inov8

Wczytaj czat