video-pause video-play
video-vol video-mute

Jail Jam to tegoroczny debiutant wśród marek S’portofino. Marka stworzona została przez włoską firmę Mirage, która dzięki swojemu doświadczeniu oraz wyczuciu trendów i stylu, od ponad 30 lat jest jedną z wiodących firm w branży modowych i sportowych akcesoriów zimowych.  „Wybierz swój styl” to hasło, które podsumowuje wizję marki. Akcesoria są tutaj czymś więcej niż tylko czapką, rękawiczkami czy kapeluszem, są one także wyrazem osobowości. Kolekcja składa się z 4 linii: sportowej Carambola, młodzieżowej Apple, luksusowej i eleganckiej Granadilla i kolorowej Strawberry dedykowanej najmłodszym. Linie Granadilla i Strawberry dostępne są już w S’portofino!

 

 

 

 

 

 

Linia Granadilla


Jeśli szukasz idealnego balansu między sportem a elegancją, sięgnij po nakrycia głowy z linii Granadilla. W kolekcji znajdziesz czapki wykonane z miękkiej angory i moheru. Ich niebanalny styl podkreślają aplikacje z kryształków, dodatek połyskującej nitki czy futrzane pompony. Paleta kolorystyczna linii przywołuje na myśl naturalne ciepło drewna, stonowane odcienie ziemi, śmietankową słodycz i głęboką czerwień wina. Propozycja dla tych, którzy lubią swobodny, casualowy styl z nutą niewymuszonej elegancji.

Linia StrawberryStrawberry to słodka niczym truskawki linia dziecięca,  bogata w kolory i wzory. W kolekcji znajdziesz czapki doskonałej jakości, które świetnie sprawdzą się podczas zabaw na świeżym powietrzu nawet w najbardziej mroźny dzień. Radość, szczęście, uśmiech, przyjaźń - z tymi wartościami twórcy marki Jail Jam kojarzą dzieciństwo i to właśnie ode dominują w kolekcji dla najmłodszych.