Ładuję...

video-pause video-play
video-vol video-mute

Klasyczna elegancja

Mężczyzna, który może utożsamiać się z marką Jeckerson jest aktywny, zna swoje otoczenie, uwielbia odkrywać nieznane. Wie, kiedy odpuścić, ale nigdy nie rezygnuje z wyznaczonych sobie celów. To mężczyzna, dla którego nadrzędnymi wartościami są wolność i swoboda. To osoba pełna energii i zaangażowania… do gry w golfa! To właśnie zawodnikom dedykowane są kolekcje Jeckerson. Jak wiadomo, potrzeba jest matką wynalazków. Tak też, w odpowiedzi na potrzeby golfistów, powstała marka Jeckerson.

Spodnie posiadają specjalną skórzaną naszywkę, która służy osuszaniu rąk przed dokonaniem swingu. I choć spodnie syngowane markę Jeckerson zostały stworzone, aby uczynić godziny spędzone na greenie jeszcze przyjemniejszymi – sprawdzą się one także w stylizacjach casualowych i miejskich.

To ze względu na ich klasyczny krój i niewymuszoną elegancję. Fasony doskonale dopasowują się do sylwetki, dzięki czemu nie krępują ruchów. Jeśli jesteś gotów na odrobinę ekstrawagancji – noś je na co dzień. Historia marki w interesujący sposób obrazuje jak intuicja może doprowadzić do narodzenia się niezwykłego pomysłu. Miasto Bolonia było świadkiem narodzin firmy w latach 90-tych i inspiracją dla stworzenia kolekcji dedykowanej współczesnym golfistom.

KOLEKCJA

Wczytaj czat