Ładuję...

Luksusowa wakacyjna podróż w najlepszym stylu? Weekendowy wypad na zakupy w Paryżu lub biznesowe spotkanie w Zurychu? 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, cały świat jest do naszej dyspozycji dzięki usługom Jet Story. Flota 15 luksusowych samolotów oraz możliwość lądowania na 400 lotniskach na świecie to tylko początek niesamowitej przygody w chmurach.

Od 2006 roku jako jeden z liderów ekskluzywnego latania w Polsce, Jet Story zapewnia kompleksowy wachlarz usług związanych z lotnictwem dyspozycyjnym. Jet Story oferuje wynajem prywatnych luksusowych samolotów oraz kompleksową pomoc przy zakupie własnego samolotu. Istnieje również możliwość oddania prywatnego samolotu pod skrzydła specjalistów, którzy zajmą się jego wypożyczaniem oraz usługami serwisowymi. Mając na uwadze czas i wygodę klientów, samolot jest dyspozycyjny już po 2 godzinach od złożenia zamówienia. Niezwykle komfortowa odprawa, na terenie kameralnego terminalu, trwa zaledwie kilka minut. Przyjemność podróżowania z Jet Story to nie tylko większy komfort niż w przypadku samolotów rejsowych, to również pewność, że dotrzemy w wybrane miejsce na czas i bez dodatkowych przesiadek.

Dział obsługi klienta Jet Story dba o komfort pasażerów od momentu złożenia zamówienia do ostatniej minuty na pokładzie samolotu. Obsługa ta obejmuje transport na lotnisko oraz odbiór z lotniska, catering na pokładzie dopasowany do preferencji klienta (możliwość zamówienia dań z ulubionej restauracji), a także dostosowanie godziny lotu do kalendarza pasażera. Flota Jet Story składa się z samolotów najbardziej renomowanych producentów samolotów na świecie: Bombardier, Cessna czy Embraer. Wszystkie samoloty są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a piloci regularnie poddają się rygorystycznym testom w elitarnych centrach szkoleniowych FLIGHT SAFET INTERNATIONAL. Do dyspozycji właścicieli prywatnych samolotów, oddających je w zarządzanie, firma oferuje dwa nowoczesne hangary na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, o łącznej powierzchni 5.000 m2.

Dział rezerwacji Jet Story dostępny jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: +48 22 609 63 44. 

CZYTAJ WIĘCEJ

video-pause video-play
video-vol video-mute

Wczytaj czat