Kask rowerowy POC OCTAL

Kask rowerowy POC OCTAL

Brak w magazynie

Opis i detale

POC OCTAL to wielokrotnie nagradzany kask szosowy, który wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony i wentylacji. Jego właściwości użytkowe doceniło wielu czołowych zawodników światowego peletonu. Znalazł także uznanie wśród elity kolarzy górskich cross country.
Konstrukcję kasku zoptymalizowano pod kątem wysokiej wydajności wentylacji bez względu na prędkość jazdy. Podczas projektowania zrezygnowano z klasycznego podejścia do wentylacji. Dużą liczbę małych otworów w skorupie kasku zastąpiono pojedynczymi wlotami o dużej średnicy. Charakterystyczne wloty w modelu OCTAL generują wyjątkowo wydajną cyrkulację powietrza a wyściółka Coolbest obniża temperaturę w miejscach, w których kask styka się z głową.
Kolejną kluczową cechą modelu OCTAL jest wysoki poziom oferowanej przez niego ochrony. Za sprawą głębokiego kształtu konstrukcji skorupy, kask zapewnia zwiększoną ochronę na całym obwodzie głowy. Pianka EPS jest strategicznie grubsza w najbardziej narażonych na uderzenia miejscach, a jednolita struktura skorupy pomaga w zachowaniu niskiej masy.
Lekki i intuicyjny w użyciu system regulacji obwodu pozwala na wygodne oraz bezpieczne dopasowanie kasku do kształtu głowy. Modelu OCTAL nie da się porównać do żadnego innego kasku. Dzięki niespotykanej wentylacji, wygodzie i niskiej wadze nie ma sobie równych.

Dostępność w salonie

Dowiedz się więcej

Filozofia POC

Szwedzka marka, której charakterystyczny design rozpoznawalny jest wśród sportowców na całym świecie. Bezpieczeństwo, innowacja i rozwój to najważniejsze cele marki. Każda kolekcja tworzona jest z najwyższą uwagą i dbałością o detale. Marka łączy pragnienia z osiągnięciami technologicznymi zgodne z aktualnymi tendencjami na rynku i w pełni harmonijne ze środowiskiem naturalnym. POC wykorzystuje do produkcji sprzętu najlepsze materiały, które są używane przez profesjonalnych sportowców m.in. na Igrzyskach Olimpijskich.

POC
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku: 08:00 - 17:00 Infolinia: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Darmowe zwroty
Załóż u nas konto i korzystaj z dodatkowych przywilejów.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Nie możesz się zdecydować? Zajrzyj do jednego z naszych siedmiu salonów stacjonarnych.
przymierzaj w salonie
Lista życzeń
Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać produkty do listy życzeń.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
W sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego mamy ponad 25-letnie doświadczenie.

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto