Kolarstwo

Nowe oblicze sportowego stylu - ROWER

Kolarstwo to sport, który wymaga prędkości, precyzji i regularnych treningów. Wytrwałość i odpowiednie przygotowanie do treningu przekładają się na satysfakcjonujące rezultaty, które napędzają dwa kółka do pobijania kolejnych rekordów. Niezależnie od tego, czy preferujesz długie dystanse na szosie, intensywne górskie trasy, czy rekreacyjne wycieczki po okolicy z najbliższymi, przede wszystkim zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Zobacz kolarskie kolekcje w S’portofino i odkryj świat zaawansowanych technologii.

SPRAWDŹ OFERTĘ ROWEROWĄ

X-BIONIC to odzież skonstruowana przez naukowców, rekomendowana przez zwycięzców. To także połączenie szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości, których efektem jest produkt najwyższej klasy. Produkty marki występują w trzech poziomach kompresji: high, mid i low, które pozwalają na idealne dopasowanie ubioru do warunków atmosferycznych.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Jeśli szukasz produktu, który spełni Twoje oczekiwania nawet w trakcie najbardziej intensywnych treningów – X-SOCKS Cię nie zawiedzie. Skarpety X-SOCKS są najlepszym połączeniem szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości.  To połączenie gwarantuje komfort, chroni przed otarciami i urazami oraz zapewnia maksymalną ochronę przed potem. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Rudy Project to niekwestionowany lider w produkcji okularów i kasków rowerowych. Ceniona przez profesjonalistów marka, zyskała ogromne uznanie także wśród rowerowych hobbystów. Duża w tym zasługa zaawansowanych technologii, które zwiększając bezpieczeństwo, zapewniają też niebywały komfort użytkowania i w dużym stopniu wspierają osiąganie jeszcze lepszych rezultatów.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Pasja, sport i innowacja – to cechy szwajcarskiej marki Assos, która jest liderem na rynku i od ponad 45 lat tworzy profesjonalne wyposażenie dla rowerzystów. Niezależnie od tego czy uprawiasz jazdę górską, szosową lub wolisz miejskie trasy, z pewnością docenisz najwyższą jakość i technologię opracowaną przez szwajcarskich projektantów.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

UVEX to skrót od Ultra Violet Excluded, co oznacza wykluczenie ultrafioletu i stanowi podstawową cechę okularów i gogli produkowanych przez markę. Jednak UVEX dostarcza sportowcom nie tylko gogle i okulary, ale także kaski oraz ochraniacze rowerowe i narciarskie. Akcesoria marki są na tyle dopracowane i zaawansowane technologiczne, że często otrzymują miano “legalnego dopingu”.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

POC jest szwedzką firmą, osadzoną na czterech filarach definiujących każdy element jej działań, są to: bezpieczeństwo, ochrona, wydajność i innowacja. Właśnie dlatego kolarze - zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, korzystają z kasków i kombinezonów POC. Sportowcy wiedzą, że są to produkty chroniące życie i że w tym względzie POC nie idzie na ustępstwa.

ZOBACZ KOLEKCJĘ


ZAINSPIRUJ SIĘ ARTYKUŁAMI Z KATEGORII #KOLARSTWO

Kolarskie wyzwania znanych sportowców
KOLARSKI MUST HAVE