Ładuję...

Śródziemnomorskie wakacje

Ostuni, białe miasteczko na południu Włoch. Kręte, wąskie uliczki, barokowe ogrodzenia, romantyczne zaułki i dziedzińce, wapienne pałacyki. To właśnie tutaj zaczyna się opowieść, w której główną rolę odgrywa najnowsza kolekcja Chervo. Kolorowa i wzorzysta, doskonale wpisuje się w kanony śródziemnomorskich tradycji i stylu życia. Bohaterowie historii, żywiołowa i elegancka kobieta oraz energiczny i szarmancki mężczyzna uosabiają wyjątkowy styl, którym wyróżnia się marka. W końcu golf to coś więcej niż tylko sportowa rywalizacja, to przede wszystkim styl życia.

Kolekcja Chervo SS18 to eksplozja kolorów, wzorów i unikatowych materiałów. W tym sezonie ponadczasowa kratka łączy się z śródziemnomorskim motywem azulejos. Do dnia dzisiejszego termin ten jest synonimem tradycji, elegancji i wysublimowanego stylu. Chervo czerpie inspiracje z śródziemnomorskiej sztuki: charakterystyczne printy stanowią ciekawy element i świetnie współgrają z jednokolorowymi stylizacjami. Soczyste odcienie, róż, fuksja, błękit, turkus i fiolet, oraz różnorodne tekstury doskonale podkreślają wiosenny charakter i wprowadzają do garderoby powiew świeżości.

Dla niej

Dla energicznej kobiety, która lubi komfortowy, ale jednocześnie wyrafinowany styl. Na pole golfowe, ale także na podróż i na co dzień. Marka Chervo łączy pozornie odległe od siebie CHIC i TECH, czyli szykowne wzornictwo i fasony z innowacyjnymi technologiami materiałów, które są gwarancją najlepszej jakości. Śródziemnomorskie inspiracje - portugalskimi azulejos i nostalgiczną Prowansją - są podstawą kolekcji pełnej kolorów i printów. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Dla niego

Dla mężczyzn, którzy realizują swoje pasje nie tylko na polu golfowym. Dla tych, którzy szukają nowych wyzwań i lubią wyróżniać się z tłumu. Funkcjonalna, innowacyjna, nowoczesna - wiosenna kolekcja Chervo świetnie sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. Motywem przewodnim kolekcji są śródziemnomorskie wariacje - kolory, inspirowane morzem, owocami i przyrodą. Nie brakuje w niej także klasycznych szarości, granatu i bieli, które stanowią świetną bazę do każdej stylizacji. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Wczytaj czat