Ładuję...

Neue Kollektion von Markus Lupfer

Logo der Marke Markus Lupfer

Markus Lupfer swoim unikalnym stylem i artystycznym zacięciem zredefiniował modę codzienną. Projektant, znany jest z przewrotnego poczucia humoru, które wyraża w nadrukach na ubraniach. W ten sposób udowadnia, że moda nie może być nudna. Umiejętnie łączy delikatne tkaniny z cekinami i naszywkami, stawia na intensywne i nasycone barwy, nie boi się wzorów, printów i dużych naszywek. Moda Lupfera jest na tyle bogata i nieskrępowana trendami, że sięgają po nią kobiety tak różne jak Księżna Kate i Rihanna, Salma Hayek i Cara Delevingne, Olivia Palermo i Madonna. Markus niczego nie narzuca, za to buduje dystans wobec tego, co oczywiste i odcina się od tego, co wypada lub nie. I właśnie dlatego kobiety tak bardzo go lubią.

Nowa kolekcja marki Markus Lupfer
Nowa kolekcja marki Markus Lupfer

Nieoczekiwane połączenia, zabawne innowacje, ekscentryczna zabawa formą, kolorem, wzorem i fakturą. Taki świat stworzyła nieokiełznana wyobraźnia Markusa Lupfera. Projektant w każdej swojej kolekcji celebruje kobiecą wyjątkowość, niezależność, pewność siebie i siłę. Kobieta, którą ubiera Lupfer, jest sobą, nawet jeśli każdego dnia oznacza to coś innego Nieustannie wymyka się schematom, bo przecież przewidywalność oznacza przyznanie się do porażki. Mottem swojej najnowszej kolekcj, projektant uczynił wypowiedź Cosey Fanni Tutti: "Nie oczekuję akceptacji ze strony innych. Akceptacja sprawia, że mam poczucie, iż zrobiłam coś złego”. Rzeczywiście, w projektach Lupfera można znaleźć wiele, ale próżno szukać w nich prośby o akceptację.

Markus Lupfer

Projektant daje kobiecie nieskrępowaną swobodę, pozostawia jej pełnię wyboru w definiowaniu siebie, ale bardzo chętnie wspiera ją w tym, ofiarowując swoje pomysły. Lupfer zachęca do zabawy, pokazuje, że seksowną kobiecość można łączyć z chłopięcą wygodą i nonszalancją. Zestawia słodki róż z ognistą czerwienią, podkreśla każdą pociągającą krągłość kobiecego ciała, by za moment zaburzyć proporcje przerysowanym krojem oversize. Projektant mocno eksploatuje motyw ust, celebrując przy tym miłość, życie i kobiecość. Markus stwarza okazję do przełamywania schematów, bo doskonale wie, że sukienka wieczorowa największe wrażenie zrobi za dnia, a wygodny strój ze sportowymi elementami najlepiej sprawdzi się podczas wieczornego szaleństwa.

Kolekcja Markus Lupfer

Wczytaj czat