Nowa kolekcja marki Markus Lupfer

Markus Lupfer swoim unikalnym stylem i artystycznym zacięciem zredefiniował modę codzienną. Projektant, znany jest z przewrotnego poczucia humoru, które wyraża w nadrukach na ubraniach. W ten sposób udowadnia, że moda nie może być nudna. Umiejętnie łączy delikatne tkaniny z cekinami i naszywkami, stawia na intensywne i nasycone barwy, nie boi się wzorów, printów i dużych naszywek.

Dziewczyna w świecie Markusa Lupfera i jego kolekcji SS18 jest zbyt zapracowana, by spać. Jedyny miejsce, gdzie odpoczywa, to brzeg basenu w Palm Spring w towarzystwie drinków z palemką. Od zmierzchu do świtu nosi sandały na platformie, zakłada szorty z printem i podwyższonym stanem. Jest nieco retro, choć do swoich stylizacji wprowadza nieco modernistycznego chaosu. Żyje tu i teraz i rozkoszuje się każdym momentem. Ubiera się, by podkreślić swój nastrój: dziś dzień jest pomarańczowy, a jutro może być niebieski lub zielony.

Zmienia się świat i nasze otoczenie, a w najnowszej kolekcji królują psychodeliczne kwiaty, ostre kolory i zabawa modą aż do zatracenia. Na sukienkach i bluzkach skaczą małpy w gąszczu roślin. Intensywne tęcze i papugi przyozdobione klejnotami współgrają z organzą, eleganckimi spódnicami i spodniami. Okulary przeciwsłoneczne to delikatne wirują kolorami i kuszą wstąpieniem do wielkiego świata mody.


Nowa kolekcja marki Markus Lupfer