Nowa kolekcja marki Monreal London

Ubrania tenisowe, które są jednocześnie funkcjonalne i awangardowe? Taki cel obrała sobie projektantka marki Monreal London, Niemka Stefanï Grosse, tworząc linie ubrań dedykowane grze w tenisa. Stefanï od dziecka uwielbiała tenisa, jednak masowe kolekcje sportowe nie dostarczały jej podczas wizyty na korcie pożądanego komfortu i modnego wyglądu.Przekonana, że może stworzyć kolekcję będącą jednocześnie sportową i kobiecą, założyła markę
 Monreal London. Na samym początku kryły się za nią zupełnie nowe, luksusowe kolekcje ubrań tenisowych, które łączą klasyczną formę z aktualnymi trendami. Odniosły one tak duży sukces, że marka rozwinęła swoje portfolio o projekty dedykowane miłośnikom innych aktywności: fitnessu, jogi, golfa i sportów outdoorowychDo stworzenia kolekcji wykorzystała najwyższej jakości włoskie materiały, wykonane z oddychającego stretchu. Dzięki elastyczności ubrania nie ograniczają ruchów ciała! W związku z czym warunek poczucia komfortu na korcie został spełniony.

Gorsse nie boi się wzorów oraz trendu color-block. Często łączy kontrastowe, neonowe barwy z monochromatyczną czernią, czystą bielą lub złotem. Ceni sobie także przezroczystości oraz futurystyczne printy. Dopasowane fasony, transparentne tkaniny, perforacje, efektowne wykończenia, wyrazista kolorystyka, dla aktywnej, silnej kobiety, która pragnie ubierać się stylowo i wygodnie.  Bluzy o luźnym fasonie z miękkiego materiału z modnymi lampasami na rękawach, idealnie komponują się ze elastycznymi topami w efektowne wzory. Wygodne leginsy sprawdzą się podczas intensywnego treningu na siłowni, a także podczas biegu na świeżym powietrzu. Kolekcje Monreal London nie są przypadkowe i projektowane przez osoby spoza świata sportu. CEO marki jest Yesim Phillip – miłośniczka golfa i biegaczka, była profesjonalna zawodniczka koszykarska.