Ładuję...

Moon Boot x jeremy Scott

Wyjątkowa kolaboracja Moon Boot x Jeremy Scott

Jeśli męczy Cię zimowa szarość i nuda, szukasz ekstrawaganckich rozwiązań, zawsze możesz liczyć na Moon Boot i… Jeremy’ego Scotta. 

Do tegorocznej kolaboracji marka Moon Boot zaprosiła jednego z bardziej kreatywnych projektantów obecnych czasów – dyrektora kreatywnego Moschino – Jeremy’ego Scott’a, który zawsze w projektach przemyca swoją osobowość – ekstrawagancję, rozmach i odwagę.

Moon Boot x Jeremy Scott

Tak jest i tym razem. Tegoroczna kolekcja specjalna Moon Boot to osobista wizja projektanta, dotycząca podróży astralnych i reinterpretacja kosmicznych strojów i butów. Czerpiąc inspiracje z dobrze znanych postaci popkultury – Leelo z filmu Piąty Element, Barbarella czy Judy Jetson, Jeremy Scott w swojej wizji stworzył najfajniejszą kosmiczną dziewczynę w historii – ubraną w szorty z PCV, w kolorowej fluo peruce z grzywką i niebotycznie wysokich, niczym drapacze chmur Moon Boot’ach.

Moon Boot x Jeremy Scott

Wysokie, za kolano Moon Boot to najnowszy i najbardziej spektakularny model w kolekcji marki. Multikolorowe i metaliczne lub ze sztucznego fluo futra buty – wieżowce nie dają się nie zauważyć. Prowokują, nie pozostawiając nikogo wobec nich obojętnym. To opcja dla najzagorzalszych fanów Scott’a i filmów science-fiction.

W kolekcji nie zabrakło również modeli bazujących na klasycznej wersji Moon Boot. Choć są mniej ekstrawaganckie, to nadal doskonale oddają wizję projektanta. Metaliczne, błyszczące, w neonowych kolorach – sprawdzą się zarówno podczas szaleństwa na stoku jak i na ulicach miast, gdzie zima często przybiera szare barwy.

Kolekcja Moon Boot z kosmicznej odyseji Jeremy’ego Scott’a, jest w Polsce wyłącznie dostępna w salonach S’portofino i na sportofino.pl.

Zobacz pełną ofertę Moon Boot

Wczytaj czat