WITAJ W ŚWIECIE S'PORTOFINO!

video-pause video-play
video-vol video-mute

SPORT, MODA, PASJA.

S’portofino to umiejętne wyważenie między modą i pogonią za trendami, a zamiłowaniem do aktywności fizycznej i czerpania radości z życia. S’portofino to niekwestionowana zdolność do wybiegania w przyszłość, obserwacji tendencji w świecie high-fashion oraz selekcji dostępnych na rynku kolekcji. Doceniamy unikatowe, oryginalne projekty, ale też ufamy tradycji - rozwiązaniom eleganckim i ponadczasowym. 

W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie online dostępnych jest ponad 60 marek premium - z najwyższej, światowej półki. Doceniamy włoskie wzornictwo i szyk, niemiecką precyzję, japońską zaawansowaną technologię. Moda w S’portofino to najwyższa jakość wykonania oraz unikatowy, nowoczesny design, spójne kolekcje, które wpisują się w panujące trendy i tendencje w świecie mody.

GOLF

S’portofino to najszersza w Polsce oferta marek dedykowanych golfistom. Odkryj aż 8 brandów, dzięki którym osiągniesz na greenie najlepsze rezultaty. Wraz z marką Chervo od wielu lat sponsorujemy największe turnieje golfowe w kraju, o golfie wiemy naprawdę wiele! Zaufaj profesjonalistom.

PRODUKTY DLA GOLFISTÓW

KOLARSTWO

... to sport, który wymaga prędkości, precyzji, odpowiedniego przygotowania, regularnych treningów. Nie zapominajmy jednak o możliwości stosowania legalnego doppingu! Turn sweat into energy – poznaj nasze marki, dzięki którym jazda na rowerze stanie się jeszcze przyjemniejsza i bezpieczniejsza niż dotychczas.

PRODUKTY DLA KOLARZY
video-pause video-play
video-vol video-mute

FITNESS

Ćwiczenia na sali wymagają ogromnego wysiłku, wytrwałości i zaangażowania, ale przede wszystkim wiedzy, jak w odpowiedni sposób zadbać o swoje ciało. Od wielu sezonów współpracujemy ze szkołami fitness, trenerami zumby czy yogi, wzajemnie ucząc się i czerpiąc ze swojego doświadczenia.

PRODUKTY DLA MIŁOŚNIKÓW FITNESS

ŻEGLARSTWO

Żegluga uczy cierpliwości, umiejętności skupienia się oraz siłę woli. Podczas pobytu na wodzie zrelaksujesz się jak nigdzie indziej, poczujesz nieznaną dotychczas wolność, odkryjesz siebie na nowo. S’portofino rozumie potrzeby żeglarzy oferując produkty najwyższej jakości, które uprzyjemnią rejs.

PRODUKTY DLA ŻEGLARZY

NARCIARSTWO

Narciarstwo to nasza największa pasja. Szerokie trasy, prędkość, adrenalina, piękne widoki - bez nich nie wyobrażamy sobie sezonu zimowego. Od 25 lat jesteśmy dystrybutorem wielkich marek narciarskich – Voelkl, Dalbello, Marker, Descente. Dbamy, aby nasze kolekcje reprezentowały najwyższy światowy poziom oraz niedoścignioną jakość, która odpowiada potrzebom profesjonalistów oraz amatorów nastawionych na osiąganie coraz lepszych wyników. W naszej ofercie narciarze znajdą wszystko, co niezbędne na stoku – od sprzętu po designerską odzież i akcesoria. 

PRODUKTY DLA NARCIARZY

SPA

Kochamy aktywny tryb życia, jednak jeszcze bardziej cenimy sobie WYPOCZYNEK. Balans i harmonię, do której dążymy, osiągamy odrywając się od rzeczywistości i relaksując się w SPA. Wiemy, że do pełni szczęścia potrzeba ciszy, spokoju, zabiegów pielęgnacyjnych i komfortowych ubrań. Stawiamy na komfort i wygodę - przewiewne fasony, miękkie i przyjemne materiały, naturalną kolorystykę.

KOLEKCJA DO SPA

SALONY S'PORTOFINO

S’portofino to również wyjątkowe miejsca, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach sportu ceniących jakość oraz niekonwencjonalne rozwiązania. W naszych salonach doświadczony, wykwalifikowany personel chętnie dzieli się wiedzą na temat produktów oraz służy radami stylistów. Salony stacjonarne, wizytówka naszej marki, zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Polanicy Zdrój

ODWIEDŹ NAS


DANE FIRMY

SAT TS Sp z.o.o
ul. Grochowska 27 
60-277 Poznań
Polska

KRS: 0000633957

NIP: 7790006399

REGON: 004844232
Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 100 000 zł