Ładuję...

video-pause video-play
video-vol video-mute

Odkryj świat wyjątkowego luksusu

Na miłośników luksusowego wypoczynku, czeka wyjątkowa propozycja przygotowana na sezon jesienny przez Hotele SPA Dr Irena Eris, która pozwala na wspólne odkrywanie razem z bliską osobą ekskluzywnego świata marki Dr Irena Eris. W ramach specjalnego programu ODKRYJ ŚWIAT LUKSUSU, każdy z Gości otrzymuje pakiet dowolnych usług gastronomicznych i kosmetycznych o łącznej wartości 300 zł na każdą zarezerwowaną dobę.

Pobyt w prestiżowych Hotelach SPA Dr Irena Eris zapewnia fascynujące chwile ze sztuką kulinarną w restauracjach z autorskim menu szefów kuchni, niezapomniany relaks podczas rytuałów piękna w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris i bezcenne chwile wytchnienia w Centrum SPA z basenami, kompleksem saun i jacuzzi. A wyjątkowe usytuowanie hoteli pozwala na rozkoszowanie się odpoczynkiem w bliskim kontakcie z otaczającą je naturą.

Dodatkowo uczestnicy programu Dr Irena Eris Holistic Club za każdy pobyt w Hotelu, skorzystanie z usług Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris lub zakup kosmetyków jest nagradzany punktami. Klubowicze nie tylko mogą wymienić zebrane punkty na upominki czy kosmetyki, ale i vouchery rabatowe do Hoteli SPA Dr Irena Eris. Szczegóły programu są dostępne na www.Club.DrIrenaEris.com.

Wczytaj czat