Ładuję...
Do -15% Z KODEM: EXTRA KOD: EXTRA
Do końca
pozostało:
Dni
Godziny
Minuty

Aż 30 dni na darmowy zwrot dla zalogowanych!

Okulary RUDY PROJECT TRALYX GOLF MATTE BLACK SP398506G0000-nd

Brak w magazynie

Opis i detale

TRALYX GOLF to model, który na nowo wyznacza standardy w kategorii okularów zaprojektowanych specjalnie do gry w golfa. Cała ich konstrukcja jest podporządkowana poprawie jakości widzenia oraz uzyskaniu niskiej wagi i jak najwyższej wentylacji.
Okulary golfowe TRALYX mają specyficzny kształt soczewki, specjalnie dostosowany do pogłębienia dolnego pola widzenia i zwiększenia precyzji podczas uderzenia piłki. Konstrukcja soczewki poszerza pole widzenia, zapobiega wszelkim zniekształceniom i zapewnienia zwiększoną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Masywne wloty powietrza umieszczone na wysokości skroni, i w soczewkach gwarantują stałą wentylację bez zaburzania pola widzenia. Regulowane zauszniki zapewniają z kolei w pełni indywidualne dopasowanie i doskonałą przyczepność w każdych okolicznościach. Wymienne soczewki i wkładki korekcyjne, otwierają przed użytkownikiem nieskończone możliwości dostosowania do własnych potrzeb.
Niezwykle czułe soczewki fotochromatyczne IMPACTX 2 Laser Purple zapewniają szybkie dostosowanie do warunków pogodowych adaptując stopień przyciemnienia do bieżących warunków oświetleniowych. Łączą w sobie szybką aktywację fotochromatyczną ze zdumiewającą ostrością widzenia. W rezultacie zapewniają wysoki poziom ochrony wzroku, podwyższoną rozdzielczość widzenia i ostrzejszy obraz.
Soczewki IMPACTX 2 Laser Purple charakteryzują się filtrem o kategorii 1 (na 3) oraz przepuszczalnością światła na poziomie od 48% do 8%.
Wykonana na bazie poliuretanu soczewki są wyjątkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych. Soczewki IMPACTX mają dożywotnią gwarancję niełamliwości. Ich półsztywna struktura, gwarantuje ochronę balistyczną, wysoką przejrzystość, lekkość i ochronę oczu w razie upadku.
Okulary TRALYX GOLF pomagają widzieć więcej i uderzać celniej.

Dostępność w salonie

zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 19:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
30 dni na zwrot
Członkowie Clubu mogą skorzystać z darmowych zwrotów kurierem.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów.
przymierzaj w salonie
Ekspert S′portofino
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat