Ładuję...

Ograj upał na greenie!

Gdy temperatura sięga zenitu i czekają nas długie godziny spędzone w pełnym słońcu na polu golfowym, należy zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo. Zaawansowana technologicznie odzież, która przepuszcza powietrze, daje skórze oddychać powodując uczucie chłodu i świeżości, to konieczność. Max Sałuda wybrał polo marki Chervo, model Agile. Materiał, z którego wykonane zostało polo, wyposażony został w system DRY MATIC. Zapewnia on natychmiastowe usuwanie wigloci w powierzchni ciała. Tym samym, możesz oddawać się w pełni przyjemności z gry, nie bacząc na niedogodności.

Polo męskie Chervo Agile z linii SUNSHINE POINT OF VIEW. Klasyczna koszulka polo o swobodnym kroju LOOSE FIT. Doskonale sprawdzi się jako baza w garderobie nie tylko golfisty. Zastosowana technologia DRY MATIC zapewnia natychmiastowe usuwanie wilgoci z powierzchni ciała. Koszulka doskonale sprawdzi nie tylko na greenie, ale również na korcie, w trakcie urlopu czy w czasie upałów w mieście.

KUP TERAZ

Również przy doborze spodni, Max postawił na markę Chervo. Wybrał model SOGIER, czyli monobarwne, uszyte ze średniej grubości popeliny spodnie, które doskonale sprawdzą się nie tylko na greenie, ale również na urlopie czy latem w biurze. Kombinacja technologii DRY MATIC i COMFORT zapewnia wygodę, pełną swobodę ruchów oraz błyskawiczne wysychanie materiału. Spodnie posiadają trzy kieszonki z przodu i dwie z tyłu, dzięki czemu są niesamowicie funkcjonalne.

Spodnie męskie Chervo Sogier. Monobarwne, uszyte ze średniej grubości popeliny spodenie, doskonale sprawdzą się nie tylko na greenie, ale również na urlopie czy latem w biurze. Kombinacja technologii DRY MATIC i COMFORT zapewnia wygodę, pełną swobodę ruchów oraz błyskawiczne wysychanie materiału. Spodnie posiadają trzy kieszonki z przodu i dwie z tyłu. Pasują do wielu linii z bieżącej kolekcji Chervo np. ORANGE & SKY, ORANGE MARBLED czy STRIPES AND MORE.

KUP TERAZ

Wybór kolorów nie jest przypadkowy. W dniu finału Silesia Business&Life Golf Cup odbył się także zwycięski mecz Polska-Szwajcaria. Kibicujemy naszym na... wielu polach :)

Niesamowicie istotnym elementem stroju golfowego są buty! Muszą być wygodne, aby nie przysparzać problemów podczas kilometrowych przechadzek po polu. Muszą być także stabilne i rewelacyjnie trzymać się podłoża. Te, które wybrał Max, pochodzą z najnowszej kolekcji marki G/FORE. Wykonane z najwyższej jakości skóry buty stanowią esencję profesjonalizmu i elegancji. Zastosowane technologie czyli system wbudowany w podeszwę, który gwarantuje przyczepność i stabilizację, a także wyściełanie wnętrza buta trzema warstwami gąbki amortyzującej wstrząsy, sprawiają, że gra w butach marki G/FORE to prawdziwa przyejmność. Dodatkowo zastosowanie łączenia kontrastowych kolorów czyni z butów model unikatowy.

Pamiętajmy jednak, że golf to sport bardzo elegancki, a także szykowny. Nowa kolekcja Chervo to synonim klasycznego włoskiego designu. Odnajdziecie w niej także multum dodatków - jak na przykład skórzane paski. W golfie detale stanowią ogromną wartość. Dlatego Max wybrał funkcjonalną rękawiczkę G/FORE.

Wczytaj czat