Ładuję...

Porsche - Sukces mierzony marzeniami w kilometrach

„Na początku rozejrzałem się, ale nie znalazłem samochodu swoich marzeń: małego, lekkiego samochodu sportowego, który efektywnie wykorzystywałby energię. Postanowiłem więc, że sam go skonstruuję.”

Dr. Ing. h.c. F. Porsche

Każda legenda ma swój początek w marzeniach… Marzeniach o przełamaniu bariery tego, co uznawane powszechnie za niemożliwe, o pierwszym miejscu na podium, o stworzeniu czegoś, co zyska miano unikatowego i wyjątkowego, o podążaniu indywidualną drogą, satysfakcji z osiągania ambitnych celów i wyznaczaniu kolejnych na drodze samorozwoju. Marzeniach o redefiniowaniu i nadaniu nowego wymiaru temu, co znane i powszechne. Dzięki wierze we własne siły i determinacji jednostki to marzenie zyskało konkretną nazwę - Porsche. 

Jak pokazuje historia za narodzinami legendy zawsze stoi jednostka. Małe biuro konstrukcyjne założone ponad pół wieku temu przez inżyniera Ferdinanda Porsche jest współcześnie technologicznym liderem segmentu motoryzacji sportowej. Ponad 100-letnia historia jednej z największych grup motoryzacyjnych w naszym kraju ma swój początek również w marzeniach i ambicjach jednego człowieka – Grzegorza Lellka- który postanowił wykorzystać swoją wiedzę, unikatowe umiejętności i  samodzielnie kształtować swoją przyszłość. Lokalna kuźnia i warsztat stały się podwalinami współczesnego przedsiębiorstwa, będącego największym w Polsce dostawcą detalicznym samochodów Porsche. Aktualnie Grupą LELLEK zarządza już czwarte pokolenie pasjonatów motoryzacji sportowej, które zdeterminowane w realizacji swoich marzeń oddało w 2015 roku do dyspozycji miłośników marki kolejny, największy w Polsce salon Porsche zlokalizowany w stolicy Dolnego Śląska.

Zgodnie z filozofią marki Porsche Centrum Wrocław to miejsce wyjątkowe na motoryzacyjnej mapie kraju. Współczesna fasada i minimalistyczna aranżacja wnętrza stanowią doskonałe tło  prezentacji gamy modelowej Porsche w tym również samochodów klasycznych. Kompleksowe portfolio standardowych usług zostało wzbogacone o jedyne w Polsce studio Porsche Car SPA&Detailing. Całość oferty prezentowanej Klientowi została przygotowana z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalnej obsługi i filozofią marki, ale  również w oparciu o nowoczesne zaplecze technologiczne. Porsche specjalizuje się bowiem w sztuce łączenia tradycji z innowacją. 

Klasyczna, sportowa linia legendarnej 911-stki jest znakiem rozpoznawczym całej gamy modelowej marki również samochodów z segmentu popularnych SUV’ów. Porsche Cayenne i Macan to żywe dowody na to, że dynamika jazdy nie wyklucza komfortu podróży oferowanego kierowcy i pasażerom nawet na dłuższych trasach, a pięcioro drzwi i duża przestrzeń załadunkowa nie musi w konsekwencji oznaczać rezygnacji z opływowej linii nadwozia i wybitnie sportowego charakteru auta. Porsche Cayenne i Macan to idealna symbioza przeciwieństw i jej końcowy efekt – sportowa przestrzeń do realizacji marzeń.

To samochody dla ludzi, którzy chcą zostawić po sobie ślad, a tego nie da się zrobić podążając za innymi. Te dwa projekty Porsche dedykowane są ludziom żyjącym z pasją, aktywnym, otwartym na nowe doświadczenia, hołdującym zasadzie nieustannego rozwoju i podążania w życiu drogą realizacji własnych marzeń .

To samochody, które dotrzymają swoim użytkownikom tempa podczas nawet najbardziej intensywnego dnia. Sprawdzają się bowiem doskonale w sprincie do setki jak i na dłuższych dystansach tworząc jedność ze swoim kierowcą. Ergonomia stylowego wnętrza, sportowe fotele, charakterystyczny dla samochodów sportowych układ zegarów i wskaźników w formie trzech cylindrów oraz znajdujący się po lewej stronie starter zapłonu to zapowiedź sportowych emocji i wrażeń z jazdy, które swojemu kierowcy dostarcza SUV Porsche nawet podczas miejskiej trasy. Jesteśmy bowiem świadomi, że każdy użytkownik Porsche ma wiele pragnień, ale jedno z nich jest dominujące- pragniemy jeździć… sportowo i bezkompromisowo.

Bez konieczności dokonywania wyboru między frajdą a komfortem jazdy, między sportowym przyspieszeniem a poczuciem bezpieczeństwa przy pokonywaniu długich, krętych tras, między wydajnością a mocą, między samochodem sportowym a dedykowanym do codziennego użytkowania przez całą rodzinę. Pragniemy przede wszystkim jeździć stuprocentowym samochodem sportowym- Porsche.

Nadszedł czas na realizację marzeń. Zapraszamy na spotkanie z Porsche Cayenne i Macan w:

Porsche Centrum Wrocław
Aleja Karkonoska 54
53-015 Wrocław

Wczytaj czat