Ładuję...

P.E Nation

Nowa marka w S'portofino

P.E Nation

Stworzona z myślą o kobietach, ale bez ich definiowania, zamykania w szablonach i wtłaczania w schematy. Przepełniona szacunkiem dla różnorodności i indywidualizmu. Pozwalająca na forsowanie własnego ja w świecie pełnym sieciówkowych uniformów. Rozumiejąca tempo, wielozadaniowość i wielowymiarowość współczesnego świata. P.E Nation.

P.E Nation
P.E Nation

sport & streetwear

P.E Nation to australijska marka tworząca wyjątkowe ubrania dla aktywnych kobiet, stylistycznie często nawiązujące do klasyki stylu ulicznego zakorzenionego w latach 80. i 90. Jej założycielki, Pip Edwards i Claire Tregoning, zaledwie trzy lata temu, z impetem podbiły rynek profesjonalnej i komfortowej odzieży określanej mianem active-streetwear. Obie od wielu lat związane z modowym biznesem, obyte w branży i z doskonałym wyczuciem sportowego vibe’u spod znaku vintage, bez problemu znalazły to, czego od dawna brakowało. Ich moda jest świeża, energetyczna i wolna od uprzedzeń.


sport & art

Najnowszy sezon to dla P.E Nation podróż w komfortowe klimaty sportowego retro. Uwagę zwraca oryginalnie odświeżona paleta barw, w której pojawiają się rzadko spotykane gołębie i butelkowe błękity oraz bursztynowe pomarańcze przeciwstawione intensywnym niebieskim, czarnym i czerwonym tonom, które dopowiada nieokiełznana biel. Uzyskany w ten sposób efekt doskonale podkreśla artystyczną geometrię inspirowaną kultowymi modelami odzieży sportowej z końca XX wieku i lekko popowy charakter ubrań.


sport & city

Wśród fasonów, poza konkretnymi i mocno technicznymi legginsami czy topami, odnaleźć można obszerne bluzy, luźne dresy, lekkie wiatrówki i delikatne t-shirty, które zestawione z przeskalowanymi sneakersami gwarantują sportowy, lekko miejski, wygodny look. Zresztą na miejski charakter kolekcji, należy zwrócić szczególną uwagę, bo P.E Nation pokazuje, że moda i komfort mogą doskonale wpisać się w nadaktywność ulic, w odurzające tempo ukochanego miasta. Czy naprawdę trzeba w tym zwalniać? P.E Nation mówi nie! I daje Ci odzież, którą możesz interpretować na własny sposób, dokładnie tak jak chcesz. Spróbujesz?


P.E Nation

P.E Nation teraz także w Polsce!

Wyłącznie w S'portofino.

P.E Nation

Wczytaj czat