Ładuję...

video-pause video-play
video-vol video-mute

READY. SET. GOLF. - Golfy Chervo

Gdybyśmy mieli wskazać najbardziej wszechstronną markę spośród wszystkich dostępnych w S’portofino – wybór byłby bardzo prosty. Kolekcje włoskiego brandu Chervo, choć dedykowane golfistom, mogą być wykorzystywane także w innych okolicznościach niż runda na greenie.

Po pierwsze, to dzięki zastosowanym w tkaninach technologiach, które umożliwiają uprawianie innych rodzajów sportów przy zachowaniu największej wygody i komfortu. Tenis, żeglarstwo, a nawet fitness w odzieży, która jest oddychająca, pochłania pot, jest lekka i nie krępuje ruchów, to czysta przyjemność.

Po drugie – to ten unikalny, elegancki, włoski design decyduje o wykorzystaniu ubrań z kolekcji Chervo w stylizacjach codziennych i miejskich. Koszulka polo zamiast oficjalnej koszuli, spodnie typu chinos zamiast jeansów, a do tego szykowne swetry i bluzy.

Kolekcje Chervo to synonim pojęcia sport-casual. Tej jesieni odkryj swoją garderobę na nowo. Postaw na stonowane barwy przełamane akcentami w kolorze fuksji, miodu oraz żywej zieleni, ciepłe i miękkie tkaniny ozdobione kraciastym wzorem oraz ciepłe puchowe okrycia wierzchnie w zaskakujące printy – kwiatowe nadruki czy wielkie grochy.

Moda golfowa w wydaniu Chervo zaskakuje już od wielu sezonów umiejętnym łączeniem komfortu i designu oraz przekraczaniem ustalonych reguł panujących w modzie sportowej! Te dwa słowa – nuda i Chervo – nigdy nie wystąpią w jednym zdaniu obok siebie.

Wczytaj czat