Ładuję...

Salon S’portofino w Warszawie ponownie otwarty! 

Wnętrza salonu S’portofino w warszawskim Domu Mody Klif od 10 września czekają na miłośników najnowszych trendów modowych i technologicznych.

Salon S’portofino, zlokalizowany na I piętrze w warszawskim Domu Mody Klif, został ponownie otwarty po kilkutygodniowym remoncie. Nowoczesne wnętrze zaprasza w swoje progi miłośników mody i sportu, a także entuzjastów nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Salon pozostał w swojej dotychczasowej lokalizacji – w pobliżu takich salonów premium jak Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans oraz foodcortu. 

Powierzchnię 150 m2 wypełniono najnowszymi kolekcjami marek premium.  Wnętrze salonu zostało utrzymane w stonowanych barwach, stanowiących idealne tło dla zróżnicowanego asortymentu. Nowe możliwości ekspozycyjne pozwoliły bardzo dobrze wyeksponować marki debiutujące w ofercie S’portofino w tym sezonie, niejednokrotnie niedostępne w żadnych innych miejscach w Polsce.

Ponowne otwarcie salonu S'portofino Warszawa

W nowej przestrzeni postawiono przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nad ladą umiejscowiono duży ekran multimedialny, wprowadzający za pomocą video odpowiedni nastrój wizualny, spójny z ofertą aktualnie prezentowaną w salonie. We wnętrzu znalazły się także dwa duże ekrany dotykowe. Umożliwiają klientom zapoznanie się z pełną ofertą multibrandu, sprawdzenie wyglądu danego produktu na modelu, zamówienie produktów do salonu bez potrzeby przedpłaty czy realizację zamówienia internetowego z dostawą do domu. 

Reotwarcie salonu S'portofino Warszawa
Reotwarcie salonu S'portofino Warszawa

W salonie powiększono strefę przymiarek oraz strefę lifestyle. Zostały one przeniesione na tyły salonu, tak aby klienci mogli zaznać chwili spokoju i w ciszy podjąć decyzje zakupowe. Nowe wnętrze zostało zaprojektowane przez poznańską Pracownię Projektową Sucharski, w zgodzie z najnowszymi trendami i udogodnieniami. 

W jesienno-zimowej ofercie S’portofino znajdują się między innymi kolekcje włoskich brandów Aeronautica Militare, Chervo, Deha czy Montelliana, austriackiego Sportalmu, szwajcarskiej marki On Running czy niemieckiego Bognera. Nie brakuje także niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które w tym sezonie dostępne są w S’portofino po raz pierwszy. Stylizacje włoskiej marki No Ka’Oi, amerykańskiej Opening Ceremony, kultowe akcesoria Moschino i modne kalosze Hunter zaskoczą najbardziej wymagających Klientów. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się także luksusowe zimowe kolekcje narciarskie oraz apres-ski.

Ponowne otwarcie salonu S'portofino Warszawa

Kolekcje sprzedawane są w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych w topowych lokalizacjach w Polsce. Marka posiada sześć salonów, które znajdują się w poznańskim Starym Browarze, warszawskim Domu Mody Klif, wrocławskim Domu Handlowym Renoma, katowickim Centrum Handlowym Silesia, trójmiejskiej Galerii Klif oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój. 

Odwiedź jeden z sześciu salonów stacjonarnych S'portofino

Wczytaj czat