Ładuję...

Półmaraton czy triatlon? Poranny jogging czy intensywny trening wydolnościowy? Nieważne ile kilometrów przed Tobą, w bieganiu liczy się każdy detal. Przy często zmieniających się warunkach pogodowych, ubranie musi być uniwersalne i funkcjonalne – dbać o odpowiednią termoregulację ciała i swobodę ruchów. Poznaj ofertę marek wybieranych przez mistrzów. X-Bionic, X-Socks oraz On Running pozwolą Ci pobić swoje sportowe rekordy i dołączyć do grona najlepszych!

DLA NIEGO 

Strój do biegania musi zapewniać komfort treningu na wszystkich dystansach. Nie tylko maratończycy powinni przyjrzeć się bliżej odzieży, w której biegają - jogging w niedopasowanych ubraniach może powodować otarcia i dyskomfort także u mniej zaawansowanych biegaczy. Postaw na legalny doping – dzięki rewolucyjnym technologiom, produkty marki X-Bionic, zadbają o kompresję, ciepło i energię na każdym kroku. 3D Bionic Sphere, trójwymiarowa struktura materiału zlokalizowana w najbardziej strategicznych miejscach dla Twojej termoregulacji pozwolić Ci utrzymać stałą temperaturę ciała. SkinNodor, włókna zawierające składniki antybakteryjny, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i reakcji alergicznych.

POZNAJ MARKĘ X-BIONIC

DLA NIEJ

W bieganiu nie ma miejsca na kompromisy. Wybierz zaawansowane technologicznie produkty, nie rezygnując przy tym z wyjątkowego designu. Klasyczną czerń uzupełnij soczystymi neonami, które zadbają o Twoją widoczność i motywację. Dobrze dopasowane do figury fasony topów i legginsów podkreślą atuty sylwetki, ale przede wszystkim zagwarantują pełną swobodę ruchów. System 3D Bionic Sphere wykorzystywany w niemal każdym produkcie marki X-Bionic, zapewni Twojemu ciału odpowiednią izolację. Produkty z linii TRICK, dzięki odpowiednim splotom materiału umiejscowionym wzdłuż kręgosłupa, efektywnie schłodzą rozgrzany organizm i pozwolą zaoszczędzić Ci energię na następne kilometry.

POZNAJ MARKĘ X-BIONIC

ON RUNNING - RUN ON CLOUDS

Wszyscy biegacze doskonale wiedzą, że idealnie dobrane buty to absolutne must have. Liczy się przede wszystkim wygoda. A gdyby tak znaleźć buty, które są lekkie i miękkie niczym chmura? Z butami On Running to możliwe!  Rewolucyjny pomysł i gwarancja szwajcarskiej jakości - takie połączenie skazane jest na sukces! Od 2010 roku On Running dostarcza nowych wrażeń podczas biegania, nie zapominając o tym, że sport to przede wszystkim przyjemność i pasja. W ofercie marki znajdziesz modele dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom, a nowoczesny design i szeroka paleta barw sprawi, że trudno będzie Ci się zdecydować na jedną parę!

POZNAJ MARKĘ ON RUNNING

Wczytaj czat