Ładuję...

Sand Valley Golf & Country Club

Pole położone jest w pobliżu trasy łączącej Gdańsk z Warszawą, nieopodal Pasłęka, znajdującego się w odległości o około 20 kilometrów od Elbląga. Tereny pola zajmują obszar 105 hektarów, a zostało stworzone z myślą o wymagających zawodnikach. Przetestują oni swoje dotychczasowe umiejętności i planowaną strategię gry.

Gra zakończona sukcesem z pewnością przysporzy nam niespożytej energii i satysfakcji. Golf Club został stworzony z myślą o początkujących golfistach, z możliwością zorganizowania Akademii dla 100 uczestników. Idea Akademii została zapoczątkowana przez Paul’a McLoughlin, członka PGA of America, PGA of Great Britain and Ireland oraz PGA Polska i działa od 2011 roku.

Budowa pola rozpoczęła się w 2006 roku, a wszelkie prace związane z zagospodarowaniem terenu zostały podjęte przez takie osoby jak T. Ristole, L.P. Tilander czy K. Hulkkonen. Doświadczenie i profesjonalizm architektów można dostrzec w każdym użytkowanym metrze pola. Unikatowa rzeźba terenu i sprzyjający klimat stanowią bezdyskusyjne argumenty podkreślające indywidualny charakter miejsca. Inspiracją obecnego wyglądu miejsca były pola golfowe powstające na początku XX wieku. Dzięki temu Sand Valley łączy w sobie ponadczasowe tendencje, występujące na najbardziej kultowych i obleganych polach golfowych na świecie.

Sand Valley ma do zaoferowania znacznie więcej niż jedynie Golf Club. Na Resort składają się ponadto luksusowe rezydencje, zlokalizowane nieopodal mistrzowskiego, 18-dołkowego pola. Klubowiczom oraz mieszkańcom osiedla udostępnione zostaną wysokiej jakości usługi i udogodnienia, a samo przebywanie w Resorcie pozwoli zachować prywatność i poczuć się bezpiecznie. Nieodparty urok Sand Valley chwyta za serce, a przepiękne krajobrazy i atmosfera sprawiają, że czas płynie tutaj wolniej.

Kontakt:

Sand Valley Golf Resort
14-400 Pasłęk
ul. Sand Valley 23
tel: +48 55 248 24 00
email: [email protected]

Wczytaj czat