Ładuję...

Interesujesz się sportami zimowymi i z uwagą śledzisz wszystkie nowinki sprzętowe ze świata narciarstwa?

Tego roku triada naszych marek Marker - Völkl - Dalbello zapraszają na pierwsze w tym roku Targi SNOW EXPO!

Już 22-23 października 2016 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja zimowych Targów SNOW EXPO. Podczas zbliżającego się weekendu będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski, snowboardowy i wspinaczkowy. W ramach Targów odbędą się liczne spotkania ze sportowcami i podróżnikami, a grono praktyków z branży sportowej przygotowało program prelekcji skierowanych nie tylko do profesjonalistów, ale także do amatorów. Ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia zapoznaj się TUTAJ. Zarezerwuj swój czas, aby prześledzić pokazy freestyle i ratownictwa, obejrzeć pokaz mody narciarskiej, a nawet spróbować sportów zimowych i wybrać ofertę wyjazdową na sezon 2016/17. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź podczas Targów SNOW EXPO!

1. Odbierz bezpłatne zaproszenie na Targi SNOW EXPO

  

  

Odwiedź salon S’portofino w DM Klif w Warszawie (+1 piętro) i odbierz bezpłatną wejściówkę na Targi SNOW EXPO. Wystarczy, że podejdziesz do obsługi salonu i zapytasz o zaproszenie. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

  

2. Umów się na spotkanie z brand managerem

  

    

Dodatkowo, naszym klientom oferujemy możliwość umówienia się z brand managerami marek Marker, Völkl i Dalbello. Zespół naszych reprezentantów będzie czekać na Ciebie na stoisku nr 6 w strefie Biznes Klub. Opowiemy o najnowszych kolekcjach i technologiach, które odnajdziesz w ofercie S’portofino. Odbierając zaproszenie w naszym salonie w DM Klif, przekaż obsłudze informację o preferowanym dniu i godzinie spotkania. Oddzwonimy do Ciebie celem potwierdzenia spotkania z naszym reprezentantem podczas Targów.

Do zobaczenia podczas SNOW EXPO!

video-pause video-play
video-vol video-mute

Organizator:

Wczytaj czat