Ładuję...

Spa

Nowe oblicze sportowego stylu - SPA

Praca, dom, zakupy, spotkania, ciągły ruch i pośpiech. Abyś mogła sprostać codziennym wyzwaniom i być zawsze gotowa do działania, poświęć chwilę dla samej siebie. Weekend w SPA to doskonała mozliwość, aby rozpieścić się zabiegami i masażami, a także skorzystać z treningów jogi czy pilatesu, które zrelaksują Twoje ciało i zmysły. Zwolnij, weź głęboki oddech i pozwól sobię na odrobinę regeneracji! Zobacz wyselekcjonowane kolekcje marek premium w S’portofino z kategorii wellness&spa. 

Poznaj komfortowe kolekcje SPA

Linię Harmonic charakteryzują trzy słowa: harmonia, natura i symbioza. Ubrania wykonane z naturalnych tkanin, wyróżniające się skupieniem na detalu oraz pieczołowitością wykonania sprawią, że nic nie będzie krępować Twoich ruchów. Miękkie, oddychające, delikatne – wszystko po to, byś mogła zwolnić, wziąć głęboki oddech i pozwolić sobie na chwilę relaksu i regeneracji.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Kolekcje austriackiej marki Sportalm to elastyczne dzianiny i luźne fasony w świeżych, kobiecych barwach. Delikatne, kolorystyczne niuanse oraz romantyczne printy zachwycają wyrafinowaną estetyką, a funkcjonalne detale zapewniają wysoki komfort noszenia. Techniczne tkaniny rozpieszczą skórę tworząc niezwykle kobiecą kolekcję, która sprawdzi się w trakcie odpoczynku w SPA.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

 

ZAINSPIRUJ SIĘ - PRZECZYTAJ ARTYKUŁY Z KATEGORII #SPA

Wczytaj czat