Ładuję...

Space Open 2017

Space Open 2017

Rywalizacja oparta wyłącznie na zasadach "fair play", jedne z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej wymagających, pól golfowych w Polsce i poza jej granicami, doborowe towarzystwo i cenne nagrody – to cechy, które wyróżniają turniej Space Open. 

Space Open 2017 obejmuje siedem turniejów eliminacyjnych rozrgywanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polsce, Hiszpanii oraz Szkocji. Pierwszym miejscem rywalizacji na greenie były Emirates: Majlis & Faldo i The Adress Montgomerie w Dubaju, dokąd zawodnicy zawitali w styczniu tego roku. Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 12-13 sierpnia na polu Sierra GC w Pętkowicach k.Wejherowa. W zmaganiach bierze udział 100 golfistów i golfistek wyłonionych podczas kwalifikacji.


Turniej odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa oraz PGA Polska. Nagrodą główną Space Open 2017 jest miejsce w 9-osobowym zespole, który będzie reprezentował nasz kraj w październikowym meczu golfowym Polska vs. Hiszpania, rozgrywanym na Gran Canarii. Hiszpańskie pole Lopesan Meloneras Golf  usytuowane jest nad oceanem. Palmy, stawy, przystań dla łodzi sportowych Pasito Blanco i bezpośrednie sąsiedztwo Atlantyku gwarantują niezapomniane wrażenia z gry.

Jednym ze sponsorów tegorocznego konkursu Space Open są również S’portofino i Chervo, które ufundowały voucher na zakupy produktów włoskiej marki w sklepie S’portofino. W ramach Space Open 2017, w dniach 15-16 lipca, w Rosa Private Golf Club k. Częstochowy, odbył się szósty już turniej eliminacyjny. Rosa to jedno z najurokliwszych i najbardziej ekskluzywnych pól golfowych w Polsce. S’portofino osobiście towarzyszyło graczom podczas pierwszego dnia zmagań. Niewątpliwie, pogoda zaskoczyła wszystkich. 

Dzień rozpoczął się wietrznie, ale słonecznie. Kiedy już wszystkie flighty mierzyły się na greenie, na niebie pojawiły się błyskawice i zaczęło padać. Sędzia zwlekał z decyzją o przerwaniu rozgrywek, jednak, mając na uwadze bezpieczeństwo zawodników, po kilkunastu minutach usłyszeliśmy syrenę. Gracze musieli na ok. 30 minut zejść z pola. Niezrażeni kapryśną aurą, kontynuowali turniej w strugach deszczu. Humory nie odstępowały zawodników ani na krok. Skupienie przeplatało się z emocjami wywoływanymi grą. S’portofino kibicowało wszystkim golfistom i za wszystkich będzie trzymało kciuki aż do finału!

Wybierz produkty cenione przez profesjonalistów


CHERVO to niezwykle prestiżowa marka odzieży sportowej, rozpoznawalna i ceniona przez golfistów na całym świecie. To dynamiczne, modne ubrania, pełne włoskiej pasji i stylu, wykonane z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. Już teraz odkryj kolekcję, którą pokochali profesjonaliści! 

ZOBACZ

Wczytaj czat